top of page

Особливості ремонту паливної дизельної системи

Країни Європи та поступово й Україна відходять від використання автомобілів на дизельному пальному. Останніми роками частка дизельних автомобілів в країнах Європи знизилась з 28 до 18%.

Проте дизельні автомобілі все ж не полишають ринок. Зокрема найпотужніші машини з дизельним двигуном представлені компаніями

Також мають попит дизельні вантажні автомобілі, зокрема компанії DAF.


Особливості ремонту паливної дизельної системи

Чому може виникати потреба в ремонті дизельної системи?

Автомобілі з дизельним двигуном приваблюють автомобілістів надійністю та невибагливістю в ремонті. Проте навіть найнадійніша техніка інколи вимагає перевірки та ремонту. Компанія Diesel Kyiv пропонує послуги технічного огляду, діагностики та ремонту паливної апаратури.


Ремонтні роботи дизельної системи вимагають високої кваліфікації та використання спеціального обладнання. Майстри компанії застосовують у роботі лише сертифіковане обладнання та інструменти.


Найчастіша причина виходу паливної апаратури з ладу – використання неякісного пального. Навіть витривала паливна арматура не витримує впливу домішок, присутніх у паливі, тому поступово виходить із ладу.


Ремонт паливної системи дизеля – відповідальне завдання, адже ця система складається з декількох компонентів. Зокрема паливна дизельна система має декілька складових:

 • насос, котрий подає пальне і підтримує потрібний тиск;

 • магістралі, котрими пальне проходить через систему;

 • елементи регулювання тиску;

 • форсунки, котрі впорскують паливо;

 • датчики рівня палива;

 • фільтри, що частково очищають пальне.


В кожному з цих елементів можуть виникати несправності. На початковому етапі неполадки можуть приводити до легких проблем із циркуляцією палива, проте надалі вони можуть перерости в серйозніші проблеми.


Якщо проводити технічний огляд кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, надалі можна уникнути проблем з паливною системою.


Щоби уникнути серйозних проблем із паливною системою, бажано проводити промивання двічі на рік. Звісно що рекомендації для кожного автомобіля залежать від особливостей паливної системи та особливостей експлуатації. Послуги компанії Diesel Kyiv будуть корисними кожному власнику дизельного автомобіля, котрі бажають користуватися транспортним засобом довгі роки.


Ремонт паливної дизельної системи

Особливості ремонту дизельної паливної апаратури

Якщо ваш автомобіль дано не відвідував автомобільний сервіс, необхідно провести промивку паливної апаратури. Найімовірніше знадобиться заміна фільтрів.


Обов'язково проводиться комплексна діагностика паливної апаратури. Діагностика може проводитися з використанням комп’ютера-сканера. Після повноцінної діагностики фахівці компанії виявляють несправності, визначають — які деталі необхідно придбати на заміну зношеним.


Надалі виконуються такі процедури:

 • Вимірювання тиску паливного насоса високого тиску — на цьому етапі можна виявити дефекти насоса чи регулятора тиску;

 • Промивання форсунок — оглядати та прочищати цей елемент рекомендовано раз на 100 тисяч кілометрів пробігу, змінювати — кожні 200 тисяч. Такий ретельний підхід пояснюється тим, що форсунки забезпечують впорскування пального, тому при їхній несправності може зупинитися вся паливна система.

 • Чистка бака для пального. Паливна суміш часто насичена різними домішками — бруд, сміття та іржа. Всі ці домішки осідають у паливному баку, а при кожній новій заправці додаються все нові порції домішок.

 • Заміна паливного фільтра — цю процедуру варто проводити кожні 30 тисяч кілометрів пробігу. Важливо, щоби фільтр змінював фахівець, адже через брак знань можливо пошкодити магістраль та конектори.

 • Зміна регулятора пального — цей елемент відповідальний за підтримку необхідного тиску всередині системи. Якщо регулятор ламається, то тиск відхиляється від норми, що призводить до втрати потужностей.


Замовити послугу ремонту дизельної апаратури, дізнатися більше про діагностику та ремонт, ви можете в компанії Diesel Kyiv.


0 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page