top of page

Діагностика та ремонт паливних насосів

 
4nsn-sqare.jpg

Ремонт рядних насосів Bosch

Перевірка: від 1500 грн

Ремонт: від 5500 грн *

IMG_3530.jpg

Ремонт VE насосів Bosch, Zexel

Перевірка: від 1500 грн

Ремонт: від 5500 грн *

nasos cmn rail.jpeg

Ремонт насосів Common rail Bosch, Delphi

Перевірка: від 1500 грн

Ремонт: від 6000 грн *

Про паливні насоси високого тиску (ПНВТ)

ПНВТ - важлива частина дизельного двигуна, яка може потребувати ремонту. Часті причини пошкоджень - знос, забруднення та низькоякісне пальне. Перших ознак несправності ПНВТ варто звертатися до фахівців. Неполадки можуть проявлятися як течі, поганий запуск, втрата потужності та велика витрата палива. Ми надаємо гарантію на роботу ПНВТ протягом 6 місяців. Звертайтесь до "Дизель Київ" для надійного ремонту та якісного обслуговування.

Як ми проводимо діагностику та ремонт?

Після отримання форсунки, насосу або PLD секції, обладнання відправляється на чистку і мийку в ультразвуковій ванні

Після цього проводиться ретельна перевірка на стенді та дефектоскопія для забезпечення максимальної надійності.

За результатами перевірки наші фахівці роблять звіт, який надається клієнту для подальшого вивчення та обговорення

За погодженням з клієнтом фахівці сервісу ТОВ "Дизель-Київ" виконують ремонт і заміну запчастин

Після проведення ремонту форсунки, вона встановлюється на стенд для перевірки та регулювання

На фінальній стадії: дбайливо запаковуємо та відправляємо клієнту зі звітом про перевірку, а також новим кодом корекції (якщо він передбачений даним видом форсунок)

Наше обладнання

Компанія "Дизель-Київ" має великий верстатний парк і діагностичне обладнання. Використовуються як закордонні, так і вітчизняні верстати, включаючи власні спеціалізовані розробки. Майстерня оснащена круглошліфувальними, токарними, фрезерними та плоскошліфувальними верстатами.

Маємо мультифункціональні стенди для перевірки форсунок і насосів системи Common rail, а також стенди для перевірки насос-форсунок і PLD секцій. Фахівці використовують як стенди європейських лідерів, так і власні розробки для ремонту паливних систем.

Чому нам можна довіряти?

 • Ми не посередники! Всі ремонтні роботи майстри проводять на території нашого підприємства

 

 • У нас є власний склад запасних частин з широкою номенклатурою в наявності, що дає нам змогу провести терміновий ремонт форсунки, а вам отримати швидкий та якісний сервіс

 

 • Наша майстерня оснащена обладнанням від світових виробників, а запасні частини закуповуються тільки в офіційних представників

 • Приймаємо різні та зручні для вас форми оплати: безготівковий розрахунок з ПДВ або розрахунок на ФОПові

Послуги з ремонту

1-3in1-square.jpg

DAF, Renault,

Mercedes, DAF 105, Bosch

2-3in1-square.jpg

Рядних Bosch; VE Bosch, Zexel; Comon rail Bosch, Delphi

3-3in1-square.jpg

Common rail: Bosch (+piezo); Delphi; Denso (+piezo); Siemens; Daf 105, 106; Механічних

Компанія Diesel-Kiev: діагностика та ремонт паливних насосів з гарантією якості

Паливні насоси — це ключові компоненти у системі подачі палива дизельних двигунів. Вони забезпечують ефективну подачу палива в циліндри, впливаючи на працездатність та економічність двигуна. Їх важливість для правильного функціонування автомобіля не можна недооцінювати, їх неполадки можуть серйозно вплинути на продуктивність системи.

 

Компанія Diesel-Kiev пропонує в Україні послуги з діагностики та ремонту паливних насосів різних видів. Замовити відповідну послугу ви можете у будь-який зручний для вас час на сайті нашої компанії.

Діагностика та ремонт паливних насосів

Пропозиція послуг від компанії Diesel-Kiev

Спеціалісти нашої компанії здійснюють діагностику та ремонт насосів від провідних виробників, таких як Common Rail, Bosch, Delphi, Siemens та Denso.

Ремонт рядних насосів Bosch

Рядні паливні насоси Bosch – поширені та надійні пристрої, що використовуються у багатьох дизельних двигунах. Вони забезпечують постійний тиск палива для кожного циліндра та синхронізовані з роботою двигуна. Компанія Diesel-Kiev пропонує професійний ремонт рядних насосів Bosch з використанням сучасного обладнання та оригінальних запчастин.

Ремонт насосів Bosch VE

Diesel-Kiev виконує діагностику та ремонт паливних насосів Bosch VE (Bosch, Zexel розподільного типу), які мають ряд переваг:

 • розподільний тип;

 • висока ефективність роботи двигуна;

 • зменшення викидів шкідливих речовин.

 

Diesel-Kiev пропонує професійний ремонт та діагностику насосів Bosch VE. Наші експерти добре знають усі особливості цих насосів, вони ефективно виявлять та усунуть будь-які їх несправності.

Ремонт насосів Common Rail Bosch, Siemens, Delphi, Denso

На вантажних/легкових автомобілях з дизельним двигуном широко використовується паливна система безпосереднього впорскування, що забезпечує:

 • високу потужність;

 • гарну динаміку;

 • плавну роботу.

 

Ці переваги зумовлені ефективною роботою паливного насоса високого тиску від брендів Bosch, Siemens VDO, Delphi, Denso. Обираючи оптимальний підхід до ремонту насосів, для виявлення несправностей ми використовуємо спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення.

Процес діагностики та ремонту паливних насосів у Diesel-Kiev, вартість послуг

 • Діагностика

 

Цей етап включає виконання ретельної перевірки паливної системи за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення для виявлення несправностей.

 • Оцінка стану

 

Після діагностики складається докладний звіт про стан паливного насоса із пропозицією оптимальних варіантів його ремонту.

 • Ремонт

 

Для ремонту ми використовуємо лише оригінальні запчастини та матеріали, що забезпечують довговічну та надійну роботу паливного насоса.

 • Налаштування та перевірка

 

Після ремонту проводиться ретельне налаштування паливного насоса відповідно до вимог виробника. Також перевіряється протягом деякого часу для підтвердження справності обладнання.

 • Гарантія

 

На виконані нашими спеціалістами роботи компанія надає гарантію.

 

Компанія Diesel-Kiev — ваш надійний партнер у галузі діагностики та ремонту паливних насосів. Незалежно від того, потрібна вам діагностика чи ремонт паливного насоса, наша компанія завжди готова допомогти вам повернути функціональність та продуктивність вашого обладнання. Ціновий сценарій наданих послуг може бути різним, нижче наведено орієнтовну вартість:

 • перевірки — від 1500 грн;

 • ремонту — від 6000 грн.

 

Зважайте на те, що в залежності від вартості запчастин ціна на ремонт насосів різного типу може дещо відрізнятися.

Перевірка та ремонт паливних насосів

Переваги обслуговування в Diesel-Kiev

Є кілька причин, з яких вам варто довірити нам діагностику та ремонт своїх насосів:

 1. Досвід та професіоналізм — наша команда складається з досвідчених техніків з багаторічною практикою в галузі ремонту паливних насосів різних типів.

 2. Оригінальні запчастини — ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та матеріали.

 3. Сучасне обладнання — ефективну діагностику та ремонт несправностей ми виконуємо на якісному та сучасному обладнанні.

 4. Гарантія — ми надаємо гарантію на виконані роботи, що є позитивним фактором для наших клієнтів.

 5. Індивідуальний підхід — ми не використовуємо жодних шаблонів або домашніх заготівок для спілкування з клієнтами, а вибираємо індивідуальний підхід.

 

Дізнатись більше про наші послуги, зможете отримати консультацію, замовити діагностику чи ремонт насоса в Diesel-Kiev ви можете на офіційному сайті нашої компанії. Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вам прийняти правильне рішення щодо обслуговування вашого паливного насоса. Ми пропонуємо якісний ремонт PLD секцій, форсунок та насос форсунок.

bottom of page