top of page

Паливні насоси: точна діагностика для оптимального ремонту

Завдання цього пристрою — прокачування палива в системі живлення двигуна. Щоб у цьому процесі не виникали збої, потрібно забезпечити точну діагностику паливного насоса. Оптимальний ремонт двигуна можливий тільки на основі достовірної перевірки цього компонента.


Актуальність діагностики паливного насоса: ознаки несправності

Такий насос чутливий до того, яке паливо в нього подається. Якщо в ньому виявиться хоч крапля абразиву, внутрішні порожнини пристрою почнуть інтенсивно руйнуватися. У підсумку істотно зменшиться потужність такого насоса або він взагалі може вийти з ладу. Щоб не довести ситуацію до ремонту або безповоротної поломки вузла, слід періодично міняти фільтри й контролювати якість палива. Також необхідна періодична діагностика паливного насоса. В Україні замовити таку послугу можна в майстерні компанії ТОВ Дизель Київ.


Паливні насоси: точна діагностика для оптимального ремонту

Що вказує на несправність паливного насоса?

Ці ознаки добре знайомі досвідченому водієві. Проте давайте нагадаємо їх ще раз:

 • Дивні звуки, не характерні для роботи насоса. При цьому автомобіль під час їзди починає смикатися.

 • Надмірна витрата соляри. З-під капота постійно виходить дуже сильний запах дизельного палива.

 • Вихлопні гази чорного кольору. Велика кількість диму спостерігається навіть під час повільної їзди, а не тільки на швидкості.

 • Нерівномірна робота двигуна. Він погано запускається, послаблює потужність, перегрівається, глохне на швидкості.

 • Виявлення металевої стружки під час заміни паливного фільтра, що призводить до руйнування насоса зсередини.


Які причини несправності паливного насоса?

Якщо ви виявили хоча б одну з перерахованих ознак, вам однозначно потрібно виконати діагностику паливного насоса. У майстерні ТОВ Дизель Київ з цим впораються досвідчені механіки. Вони не тільки швидко продіагностують двигун, а й у разі потреби легко усунуть причини несправності. А корінь проблеми може ховатися в таких факторах:

 • використання низькоякісного палива;

 • старий, пошкоджений, низькоякісний фільтр;

 • природне зношування компонентів насоса;

 • необхідність заміни витратних матеріалів;

 • пошкодження насоса внаслідок аварії.


Як виконується діагностика паливного насоса?

Якщо вам потрібно замовити діагностику паливного насоса, в майстерні ТОВ Дизель Київ цю послугу вам нададуть швидко, якісно, за помірними цінами. Наш фахівець огляне цей елемент. Він може зробити комп'ютерну діагностику, перевірку на стенді, що дозволить підтвердити або спростувати несправність роботи двигуна.


Власника проінформують про виявлену проблему. Він може погодитися або відмовитися від подальших дій. Наприклад, найчастіше така проблема вимагає зняття насоса, заміни ущільнювача або всього пристрою, якщо ремонт неможливий. На готовий результат вам встановлять гарантію на термін 6 місяців.


Якщо ж буде виявлено стружку в насосі, то доведеться протестувати форсунки, виконати промивання паливної системи, щоб усунути сторонні включення. В іншому разі проблема буде тільки посилюватися. У разі необхідності заміни форсунок, ми можемо їх реставрувати або запропонувати аналог за доступною ціною.


Діагностика паливних насосів

Як правильно захистити ваш паливний насос?

Після виконання ремонту та діагностики паливного насоса, в сервісному центрі ТОВ дизель Київ вам порекомендують виконувати низку профілактичних заходів. Це дасть змогу захистити даний вузол, який за правильної експлуатації має бути досить надійним. Наші майстри рекомендують:

 • Своєчасно міняти фільтр. Робити це потрібно через кожні 8000 км або щорічно.

 • Намагатися регулярно наповнювати бак до межі. Це зменшить кількість конденсату.

 • Заправляти авто тільки якісним пальним. В'язкість має відповідати двигуну та сезону.

 • Не використовувати для зниження в'язкості бензин у зимовий час. Це може посилити проблеми з мотором.


Пропонуємо вам виконати точну діагностику паливного насоса для оптимального ремонту автомобіля за цінами, які стануть приємним доповненням до якості наших робіт. Наші майстри запропонують вам раціональне рішення будь-якої виявленої проблеми, незалежно від її складності.

3 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page