top of page

Скільки за часом триває ремонт ПНВД?

Оновлено: 2 лип.

Якість роботи автомобіля багато в чому залежить від функціональності двигуна. І якщо його компоненти виходять з ладу, то, природно, ваш транспорт опиняється на приколі. Це може обернутися не просто дискомфортом, а й істотними збитками, якщо йдеться про комерційне авто. Наприклад, часто доводиться стикатися з втратою функціональності паливного насоса високого тиску. Скільки за часом триває ремонт ПНВТ? І як прискорити цей процес? Відповідь на ці питання є у фахівців компанії ДизельКиїв. Вони допоможуть розібратися в цьому питанні максимально ґрунтовно.


Що собою представляють, чому виходять з ладу, як ремонтуються ПНВТ, і скільки часу на це потрібно?

Цей вузол вважається пристроєм високої точності. При правильному налаштуванні він працює як швейцарський годинник. Але, на жаль, цей компонент має властивість швидко зношуватися через низьку якість використовуваного палива. І це незважаючи на те, що в подібних насосах передбачено чотириступеневу систему очищення залитого пального.


Уникнути можливих несправностей дасть змогу уважне ставлення до агрегату й автомобіля загалом. Якщо ж нехтувати своєчасним зверненням до сервісу для профілактики роботи цього вузла, то наступним етапом його експлуатації буде ремонт ПНВТ. Скільки часу й коштів на це піде, залежить від багатьох факторів. Але краще в будь-якому разі постарайтеся забезпечити своєму автомобілю якісний догляд.


Скільки за часом триває ремонт ПНВД?

Основні види та причини поломок

Найпоширеніша причина зносу ПНВТ — підвищене використання ресурсу насоса, що призводить до зменшення його потужності. А все через використання неякісного палива. Цей вузол сам по собі має складну конструкцію. І збільшення навантажень пов'язаних з перевитратою потенційних можливостей в силу перекачування більшої кількості палива, призводить до виходу з ладу ПНВТ. Ремонт за часом триватиме довше, якщо автомобіль не проходить своєчасне сервісне обслуговування. У будь-якому разі ми постараємося виконати всі роботи максимально швидко. Хоча в такому випадку найчастіше доводиться стикатися з такими наслідками:

  • Ослаблена подача пального на форсунки або її повна відсутність. Причиною найчастіше є розбалансування клина в плунжері.

  • Порушення герметичності ущільнювальних компонентів. Це призводить до протікання пального з паливного насоса високого тиску.

  • Збої в налаштуваннях, підвищена гучність, проблеми в роботі електроніки. Для усунення цих наслідків знадобиться високоточна діагностика й регулювання.


Час і вартість ремонту ПНВТ

Якщо вас цікавить, скільки часу займає ремонт ПНВТ, то це залежатиме від складності поломки і наявності запчастин. Здебільшого на ремонт йде кілька днів. Якщо є й інші несправності, то може знадобитися навіть кілька тижнів. Але наші фахівці впораються набагато швидше. Щоправда, після завершення ремонту вузол ще деякий час піддається випробуванням для підтвердження справності. Після цього він повертається замовнику з гарантією 6 місяців. Що стосується ціни, ремонт ПНВТ обійдеться вам порівняно недорого. Орієнтовно це 1,5 і 6,0 тисяч гривень на діагностику й ремонт відповідно. При цьому потрібно враховувати, що вартість залежатиме від того, чи будуть замінюватися запчастини.


Ремонт ПНВД

Чи можна уникнути поломки ПНВТ?

Щоб надовше зберегти цей вузол у справному стані, важливо забезпечити профілактику можливих несправностей. Для цього потрібно проходити техогляд через кожні 100.000 км пробігу. Важливо періодично перевіряти й замінювати паливні фільтри в міру їх засмічення. Паливний насос потрібно своєчасно перевіряти й промивати, а також регулювати. Ще один важливий момент — використання якісних паливно-мастильних матеріалів.


Пропонуємо вам у нашій компанії замовити ремонт ПНВТ. Швидко й недорого з цим завданням впораються наші майстри, що володіють для цього високою кваліфікацією і великим досвідом. Їхні руки вдихнуть нові сили в серце вашого автомобіля.


1 перегляд0 коментарів

Kommentare


bottom of page