top of page

Устаткування для діагностики дизельної апаратури на базі dieselkiev.com.ua

Оновлено: 13 черв.

Регулярна діагностика дизельної апаратури дозволяє вчасно виявити та усунути проблеми, запобігаючи більш серйозним несправностям та витратам на ремонт. В Україні діагностику дизельної апаратури на базі dieselkiev.com.ua пропонує виконати компанія Diesel-Kiev, яка має багаторічний досвід на ринку ремонту та технічного обслуговування автотранспортних засобів.


Дизельна апаратура: Основні елементи

Дизельна апаратура включає елементи та механізми, що забезпечують подачу і впорскування палива в дизельні двигуни. До основних її елементів відносять:

 1. Форсунки — забезпечують вприскування палива в циліндри двигуна.

 2. Паливні насоси високого тиску — створюють необхідний тиск для впорскування палива.

 3. PLD секції — це модулі управління уприскуванням палива.

 4. Насос-форсунки — поєднують у собі функції насоса та форсунки, забезпечуючи точне дозування та впорскування палива.


Правильне функціонування дизельної апаратури забезпечить своєчасна діагностика дизельної апаратури на базі dieselkiev.com.ua, що є критично важливим для забезпечення потужності двигуна, економічності та екологічності роботи автомобіля. Всі перелічені вище елементи відіграють ключову роль роботі дизельного двигуна, забезпечуючи правильну подачу палива в циліндри для оптимального згоряння.


Устаткування для діагностики дизельної апаратури на базі dieselkiev.com.ua

Порушення в роботі паливної системи дизельних двигунів

Порушення в роботі дизельної апаратури можуть призвести до різних проблем:

 • падіння продуктивності;

 • підвищену витрату палива;

 • викидів шкідливих речовин;

 • пошкодження двигуна.


Несправність будь-яких компонентів дизельної апаратури призводить до серйозних негативних наслідків. Якщо у вашого автомобіля виникли проблеми, схожі проблеми, і ви розумієте, що його дизельній апаратурі потрібна діагностика, на базі dieselkiev.com.ua фахівці компанії Diesel-Kiev виконають усі необхідні роботи. За короткий термін вони виявлять проблеми, що існують, та зроблять усе можливе для їхнього ефективного усунення.


Діагностика компонентів дизельної апаратури на базі dieselkiev.com.ua

Етапи діагностики кожного елемента дизельної апаратури мають особливості.


Діагностичний етап PLD секцій

Основні проблеми цих елементів включають:

 • знос компонентів;

 • забруднення;

 • відмова електроніки.


У сервісному центрі компанії Diesel-Kiev виконують діагностичні роботи та ремонт PLD секцій автомобілів марок Mercedes, DAF, DAF 105, Renault, Bosch. Наші професіонали проводять детальний аналіз, заміну зношених/пошкоджених елементів та налаштування системи для забезпечення оптимальної роботи.


Діагностичний етап насос-форсунок

Діагностикою насос-форсунок на базі dieselkiev.com.ua, як правило, виявляють різні проблеми даних елементів, що успішно поєднують у собі функціональність насоса та форсунки. Це робить їх ключовими в ефективній роботі дизельного двигуна. Ряд несправностей, які можуть бути виявлені при їх діагностиці, включають:

 • знос плунжерів;

 • знос форсунок;

 • відмова керуючої електроніки.


Фахівці «Дизель-Київ» виконують діагностику насос-форсунок автомобілів марок Iveco, Volkswagen, Volvo та Scania, а також ремонт із відновленням їх функцій до заводських параметрів.


Діагностичний етап форсунок

Форсунки — це ключові елементи системи впорскування палива в дизельних двигунах. Вони забезпечують точне дозування та розпилення паливної рідини. Діагностика форсунок на базі dieselkiev.com.ua зазвичай виявляє такі проблеми форсунок, як:

 • засмічення;

 • знос;

 • витікання.


Як правило, потрібно провести кілька етапів робіт, включаючи:

 1. Очищення елементів.

 2. Заміну зношених компонентів.

 3. Тестування на стенді.


Спеціалісти Diesel-Kiev виконують діагностику та ремонт форсунок автомобілів марок Delphi, DAF 105, 106, Denso (включаючи п'єзоелектричні), а також Siemens, Bosch (у тому числі п'єзоелектричні) та Common rail.


Діагностика паливних насосів високого тиску (ПНВТ)

Паливні насоси подають паливо до форсунок під високим тиском. У сервісному центрі «Дизель-Київ» виконують діагностику та ремонт паливних насосів різних марок, включаючи рядні Bosch, VE Bosch, Zexel та Common rail Bosch, Delphi. Діагностика на базі dieselkiev.com.ua паливних насосів зазвичай розкриває такі проблеми, як:

 • знос плунжерів

 • знос клапанів;

 • витікання.


Етапи їх відновлення включають:

 1. Заміну пошкоджених деталей.

 2. Налаштування.

 3. Тестування на стенді.


Не відкладайте діагностику до появи серйозних проблем із вашим транспортним засобом. Звертайтеся до сервісних центрів «Дизель Київ», щоб вчасно виявити несправність елементів дизельної апаратури вашого автомобіля, усунути її, щоб продовжити термін його експлуатації та заощадити фінанси на ремонтні роботи.


Устаткування для діагностики дизельної апаратури

Оснащення та обладнання у розпорядженні сервісних центрів від компанії Diesel-Kiev

В Україні компанія ТОВ Diesel-Kiev має у своєму розпорядженні необхідний арсенал — кваліфіковані фахівці та сучасні виробничі потужності. Ефективна діагностика дизельних двигунів на базі dieselkiev.com.ua виконується завдяки наявності широкого парку верстатів, стендів та різноманітного діагностичного обладнання закордонного та вітчизняного виробництва.

 • Спеціалізовані верстати власної розробки.

 • 5 високоточних круглошліфувальних верстатів.

 • Високоточний токарний верстат, фрезерний та плоскошліфувальний верстати.


Крім того, майстерня сервісного центру оснащена:

 • Двома мультифункціональними стендами для перевірки форсунок та насосів системи Common rail.

 • Двома стендами для перевірки насосів форсунок та PLD секцій.

 • Іншим діагностичним обладнанням для забезпечення високої якості роботи.


Фахівці «Дизель-Київ» використовують стенди європейських лідерів із ремонту паливних систем та продовжують розробляти власні стенди для перевірки систем, ремонт для яких не передбачений заводом-виробником.


Замовити діагностику дизельної апаратури на базі dieselkiev.com.ua дуже легко. Достатньо зайти на сайт компанії Diesel-Kiev та залишити відповідну заявку. Наші фахівці зв'яжуться з вами у найкоротші терміни для уточнення проблем у вашого автомобіля та узгодження часу проведення діагностики.


0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page