top of page

Як ваш двигун каже «дякую»: паливні насоси в ремонті

Дизельні двигуни вважаються символом надійності та ефективності. Проте й вони можуть виходити з ладу, якщо нерегулярно проводити технічне обслуговування, користуватися низькоякісним пальним та мастилами. Компанія Diesel Kyiv пропонує діагностику та ремонт паливних насосів дизельних двигунів. Для діагностичних робіт та ремонту використовуються сучасні інструменти, відповідно до вимог виробника. Всі роботи проводяться на території власної станції технічного обслуговування.


Чому може виходити з ладу паливний насос?

За рекомендаціями виробників перевіяти та регулювати паливні насоси можна через кожні 100-150 тисяч кілометрів пробігу, на легкових автомобілях. Для автобусів та комерційного транспорту налаштовувати паливні насоси можна через 200 тисяч кілометрів.


Ламання паливного насоса відбувається через зміщення позиції елементів, котрі постійно працюють під впливом вібрації. Також відбувається природне зношування деталей, котрі постійно труться.


Якщо деталі не змінювати, тертя поступово призводить до серйозних пошкоджень, у такому випадку просто регулювання вже не допоможе, потрібен ремонт насоса. В разі потрапляння до насоса неякісного палива, води, погіршується в'язкість солярки, стає причиною прискореного зношення плунжерних пар. Якщо плунжер починає виробляти стружку, форсунки можуть забитися, що врешті підвищує складність ремонту та збільшує вартість ремонту паливного насоса.


Тому важливо не нехтувати регулярними перевірками паливного насоса, щоби двигун був вдячним вам та слугував довгі роки без ламання.


Як ваш двигун каже «дякую»: паливні насоси в ремонті

Основні причини виходу з ладу паливного насоса

Найчастішою причиною ламання насоса є використання пального низької якості. В результаті до системи потрапляють вода, бруд, розпочинається процес корозії, деталі поступово стираються та руйнуються. Першими з ладу виходять механізми впорскування пального, далі можуть спостерігатися проблеми з електронікою.


До спеціалістів з ремонту паливних насосів варто звернутися в таких випадках:

  • двигун видає сторонні звуки;

  • впала потужність двигуна, стало складніше обганяти автомобілі;

  • збільшилася витрата пального;

  • з вихлопної труби йде чорний чи білий дим;

  • двигун важче запускати, він мимовільно глухне.


Особливості діагностування та ремонту паливних насосів у компанії Diesel Kyiv

Працівники станції технічного обслуговування Diesel Kyiv професійно проводять діагностику всіх елементів паливного насоса високого тиску. Після діагностики визначають слабкі місця, елементи, котрі необхідно замінити.


Для компанії характерна багатопрофільність — сучасне обладнання дозволяє проводити діагностику та ремонт паливних насосів будь-якого типу: рядних, розподільних, магістральних, а також PLD секцій.


Також виконується подвійна стендова діагностика — перевірка виконується перед ремонтом та після збору насоса. Також виконується калібрування згідно з технологічною схемою виробника.


На складі компанії завжди в наявності оригінальні деталі, тож всі ремонтні роботи виконуються на найвищому рівні. На проведений ремонт компанія надає гарантію на 6 місяців.


Паливні насоси в ремонті

Алгоритм діагностики та ремонту паливних насосів

Попередня діагностика паливного насоса виконується на автомобілі, за допомогою спеціального сканера. Після такої перевірки і встановлення несправностей двигун знімається, проводиться діагностика на стенді.


Залежно від типу несправності, виконується заміна чи ремонт зламаної деталі. Наприклад, інколи виникає необхідність встановлення нового дозуючого блока, заміни клапанів всмоктування, наноситься напилення плунжера, щоби відновити щільність.


Після заміни зламаних деталей виконується налаштування та калібрування паливного насоса. На фінальному етапі паливний насос встановлюється на двигун, перевіряється коректність його роботи.


Всі питання стосовно технічного обслуговування чи ремонту паливного насоса ви можете поставити працівникам компанії Diesel Kyiv.

3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page