top of page
cmnrl-w.jpg

Про Common Rail

Common rail  — це система впорскування високого тиску.

До системи Common rail входять такі елементи як: насос високого тиску CP-1, CP-2, CP-3, CP-4, рейл — акумулятор високого тиску, форсунки CDI — форсунки високого тиску, як керуються клапаном за допомогою електромагніту або п'єзоелектричного елемента.

Цю паливну систему впорскування виробляють такі бренди як: Cummins, Denso, Delphi, Bosch, Siemens.

Встановлюють на легкові автомобілі: Mercedes, VW, Audi, Skoda, Kia, Hyundai, Opel, Nissan, Peugeot, Renault, BMW, Toyota, Ford, Volvo, Mazda, Mitsubishi, та ін., а також на вантажні: Man, Renault, Daf, Mercedes, Tata, Isuzu тощо. 

Ця система себе зарекомендувала як найекономніша і з найменшими викидами шкідливих речовин в атмосферу.

 

Працює система Common rail таким чином: насос низького тиску підкачує пальне з бака до насоса високого тиску, який своєю чергою, після обертання стартера, починає створювати високий тиск. Він надходить магістраллю високого тиску в рейл. На рейлі встановлено датчик і регулятор високого тиску, які регулюють тиск у системі. Форсунки з'єднані з рейлом трубками високого тиску і вже безпосередньо форсунки та регулятор тиску управляються з блоку керування двигуном.

 

Форсунки Common rail дуже добре працюють після ремонту, тому ми даємо гарантію на роботу 6 місяців без обмеження пробігу.

 

Звертаючись до компанії "Дизель Київ" ви отримаєте компетентний підхід до роботи, якісні запчастини та швидке розв'язання проблеми.

 

Ця система потребує кодів корекції, і наші фахівці нададуть їх вам після ремонту.

bottom of page