top of page
IMG_8156-min-w.jpg

Про насос форсунки

 

Насос форсунка — це цілісний елемент у системі впорскування дизельного пального у двигунах внутрішнього згоряння.

Особливість цієї системи у всіляких видах паливної апаратури. Це з'єднання в собі насоса високого тиску, трубопроводу та форсунки.

Дані системи застосовуються як на легкових автомобілях, таких марок як VW, Skoda, Seat, Audi, так і на вантажних — Scania, Iveco, Volvo, Renault.

Ми рекомендуємо перевіряти та ремонтувати насос форсунки комплексно.

Тільки в цьому випадку ви зможете отримати хороший результат: як по роботі двигуна, так і по витраті палива.

У разі наявності в паливній системі, чи то Bosch, чи то Delphi, будь-яких домішок або чужорідних елементів (стружка, бруд і т.п.), краще одразу перевірити всі її елементи: перегородку в баці, насос низького тиску і т.п., щоб запобігти потраплянню часток у насос форсунки. В іншому разі відремонтованої паливної апаратури не вистачить для тривалого періоду експлуатації. Добре вимивши всю паливну систему, включно з паливним проводом, можна бути впевненим у її безперебійній і тривалій роботі.

Насос форсунки Bosch і Delphi дуже добре працюють після ремонту, тому ми даємо гарантію на роботу 6 місяців без обмеження пробігу.

Для насос форсунок покоління Євро 5 ми надаємо коди корекції.

Звертаючись до компанії "Дизель Київ" ви отримаєте компетентний підхід до роботи, якісні запчастини та швидке розв'язання проблеми.

В наявності завжди є відновлені форсунки на обмін, без будь-яких доплат. Про наявність відновлених форсунок завжди можна уточнити у нашого менеджера телефоном.

bottom of page