top of page
1.3 ремонт плд мерседес-min.JPG

Про PLD

 

Насосні секції  — це індивідуальні насоси, в яких нагнітальним елементом є плунжерна пара. Електромагнітний клапан дуже точно керує процесом впорскування дизельного пального згідно з сигналом блоку керування двигуном. Коли запірний клапан PLD секції відкритий, відбувається заповнення робочих порожнин паливом: секції  — трубопроводу — форсунки.

Високий тиск у системі отримується за одночасного натискання кулачка розподільного вала на плунжер і закриття запірного клапана в PLD секції, внаслідок цього відбувається впорскування безпосередньо в камеру згоряння.

На кожен циліндр двигуна припадає одна група: PLD секція — трубка високого тиску — форсунка.

Ми рекомендуємо ремонтувати форсунки та PLD секції комплексно.

Тільки в цьому випадку ви зможете отримати хороший результат: як у роботі двигуна, так і у витраті палива.

У разі наявності в паливній системі будь-яких домішок або чужорідних елементів (стружка, бруд і т.п.), краще одразу перевірити всі елементи системи, щоб унеможливити потрапляння частинок у форсунки та PLD секції, інакше відремонтованої паливної апаратури на довго не вистачить. Добре вимивши всю паливну систему, включно з паливним проводом, можна бути впевненим у її безперебійній і тривалій роботі.

PLD секції дуже добре працюють після ремонту, тому ми даємо гарантію на роботу 6 місяців без обмеження пробігу.

Для PLD секції покоління Євро 5 ми надаємо коди корекції.

У майстерні в наявності завжди є відновлені PLD секції на обмін, без будь-яких доплат. Про наявність відновленої PLD секції завжди можна уточнити у нашого менеджера телефоном.

 

Звертаючись в компанію "Дизель Київ" ви гарантовано отримаєте компетентний підхід до роботи, якісні запчастини та швидке розв'язання проблеми.

bottom of page