top of page
4nsn-sqare.jpg

Ремонт рядних насосів Bosch

Ремонт рядних насосів Bosch

Перевірка: від 1500 грн

Ремонт: від 5500 грн *

Рядний паливний насос високого тиску (ТНВД) має стільки плунжерних пар, скільки двигун має циліндрів. Плунжери знаходяться в корпусі насоса, до них є підведення та відведення палива внутрішніми каналами. Кулачковий вал приводиться в рух за допомогою колінчастого валу, і внаслідок руху кулачкового валу, наводяться в рух поршня в середині насоса. Кулачки та плунжера працюють у парі за допомогою пружин.

 

Наші фахівці після отримання агрегату виконують миття насоса, потім зливають залишки олії, перевіряють його на стенді по тест плану, дивляться на можливі течі з-під валу, місць з'єднань.
Якщо з насосом щось не так, менеджер інформує клієнта про необхідність ремонту або регулювання насоса.

 

Після погодження майстер виконує обумовлену роботу та встановлює на стенд.
Після установки, регулює і також оглядає наявність течі.
Після ремонту ви отримуєте гарантію на виконану роботу 6 місяців без обмеження пробігу.

* – ціна може змінюватись в залежності від вартості запчастини.

Ремонт рядних насосів Bosch: якість, від якої залежить робота всього автомобіля

Такі елементи паливної системи двигуна вашого автомобіля визначають рівень точності та якості подачі на циліндри дизельного палива. Від цього залежить потужність мотора, його економічність і тривалість справної експлуатації. Цей виробник забезпечує найвищі якості таких комплектуючих. Однак навіть за найвищої досконалості все одно можливі їхні поломки і вихід з ладу. У такому разі знадобиться ремонт рядних насосів Bosch. В Україні такі послуги на високому рівні надають у нашій майстерні. Ми гарантуємо ефективність і надійність функціонування комплектуючих після відновлення.

Ремонт рядних насосів Bosch

Рядні насоси Bosch: специфіка ремонту та експлуатації

Комплектуючі даного типу встановлюються на спеціалізованій техніці, включаючи будівельні та сільськогосподарські агрегати. На них використовуються мотори за рівнем екологічності Євро-3. Також до нас звертаються власники великої кількості різноманітних комерційних машин зі стажем понад 23 роки, щоб замовити ремонт рядних насосів Bosch в нашій майстерні.

Можливі проблеми з насосом

Такі комплектуючі мають високий рівень якості та значний ресурс. Однак у процесі зносу і з низки інших причин у них можуть виникати такі проблеми:

 • зношування клапанів або плунжерних пар;

 • втрата дизеля через корпус паливного насоса;

 • вихід з ладу регулятора рівня тиску в системі;

 • поломка системи регулювання подачі палива.

Діагностика та виконання ремонту

Перед тим як замовити ремонт рядних насосів Bosch, у нас вам запропонують повноцінну діагностику цієї системи. Таким чином будуть виявлені наявні несправності. Для цього ми застосовуємо відповідні стенди, включаючи Bosch EPS 707 або Maktest 15 кВт. Якщо необхідність відновлення буде підтверджена, то наші майстри виконають такі операції:

 • заміну плунжерних пар, що вийшли з ладу, а також клапанів нагнітання;

 • видалення і встановлення нових герметичних ущільнювачів і сальників;

 • ремонт і коригування регуляторів рівня тиску і впорскування палива;

 • відновлення стану насоса, що виконує підкачування палива в двигун.

Унікальність ремонту цього виду

Щоб здійснювати подібні роботи, необхідно мати належну кваліфікацію і великий досвід. Якщо ви вирішите замовити ремонт рядного насоса Bosch в майстерні компанії DieselKyiv, то вашим автомобілем займеться професійний майстер. Він буде володіти належними знаннями, досвідом практичного їх застосування, позитивними відгуками від замовників, які залишилися задоволеними рівнем якості та надійності наданих їм ремонтних послуг. У тому разі якщо насос не підлягає ремонту, ми запропонуємо готові комплектуючі такого типу з гарантією оригінальності або більш доступні за вартістю аналогові запчастини. Усі ці моменти ми обговорюємо з нашими клієнтами. У будь-якому разі ми гарантуємо:

 • оперативність виконуваних робіт;

 • відмінну якість послуг з ремонту;

 • тривалість справної роботи насоса.

Діагностика рядних насосів Bosch

Ключові переваги наших послуг

Рекомендуємо вам не відкладати візит в нашу майстерню для ремонту рядного насоса Bosch. Ціни на ці послуги у нас цілком помірні. Плюс до всього наші фахівці швидко відновлять працездатність мотора вашого автомобіля. Таким чином ви зможете в майбутньому уникнути серйозних проблем, які зазвичай виникають з двигуном безпосередньо в дорозі. Окрім того, ми гарантуємо вам:

 • швидке і якісне виконання діагностики всіх можливих несправностей в роботі рядного насоса;

 • встановлення тривалої гарантії на результат виконаних ремонтних робіт з вашим автомобілем;

 • наявність індивідуального підходу конкретно до вашої ситуації з подальшим консультуванням.

 

Щоб забезпечити справну роботу автомобіля з можливістю насолоджуватися комфортною їздою і високим рівнем безпеки, рекомендуємо вам замовити недорого ремонт рядного насоса Bosch в майстерні DieselKyiv. У нас ви завжди можете розраховувати на високу якість ремонтних послуг і доброзичливий сервіс.

bottom of page