top of page
DSC06209 Mercedes e2 3 5.JPG

Ремонт PLD секцій Mercedes Actros, Axor, Atego, Vario

Ремонт PLD секцій Mercedes Actros; Axor євро 3; євро 5

Перевірка: 300 грн

Ремонт: 3500 грн

Ремонт PLD секцій Mercedes Atego;

Vario євро 3; євро 5

Перевірка: 300 грн

Ремонт: 3500 грн

Відновлення PLD секцій вантажних автомобілів — це дуже точна і педантична робота.

Автомобіль почав диміти, втратив потужність, збільшилася витрата палива, погано запускається або не запускається зовсім? Причина —  секції й форсунки автомобіля, що не коректно працюють PLD.

Наші професіонали вміють правильно відновлювати секції PLD автомобілів Mercedes Actros, Axor, Atego, Vario.

Майстер шліфує золотник, притирає запірний конус, після відновлювальних робіт збирає секцію та регулює заводський розмірний ланцюг. Потім у зібраному вигляді PLD секція встановлюється у спеціалізований стенд для перевірки працездатності, герметичності та остаточного регулювання секції та форсунки.

Номери секцій PLD E3 Mercedes

0 414 799 025

0 414 799 033

0 414 799 054

0414 799 001

0414 799 005

0414 799 003

0414 799 008

0414 799 007

Комплексне відновлення PLD секцій вантажних автомобілів Mercedes

PLD секції — ключовий компонент паливної системи, тож при неполадках у його роботі це одразу можна помітити. Якщо автомобіль почав диміти, помітна втрата потужності, збільшена витрата палива, двигун погано запускається чи не запускається зовсім, скоріш за все причина криється в некоректній роботі секцій PLD. Відновлення секцій PLD Mercedes Actros, Axor, Atego, Vario пропонує компанія Diesel Kyiv. Компанія пропонує ремонтні послуги, від калібрування роботи клапанів двигуна і до точного налаштування паливних помп високого тиску.

Відновлення PLD секцій Mercedes Actros, Axor, Atego, Vario

Важливість PLD секцій для роботи автомобіля

PLD секція — це індивідуальна паливна помпа високого тиску, встановлена на кожен циліндр. Цей елемент встановлюється лише на вантажних автомобілях, через серйозні навантаження, котрі щоденно витримують системи автомобіля. В секції PLD встановлено електромагніт, завдяки якому виконується керування електронним блоком управління двигуна.

 

ППВТ приводиться в дію розподільчим валом двигуна. Висока продуктивність помпи гарантує постійне нагнітання тиску протягом циклу впорскування. Інжектори дозують подача палива електромагнітними клапанами швидкого спрацювання. Останні керуються електронним блоком керування двигуна. Завдяки такому регулюванню, а тривалості впорскування та широкому діапазону робочих режимів двигуна, система забезпечує екологічну та економну роботу двигуна. 

Такі системи встановлюються переважно на двигунах вантажівок потужністю до 80 кВт на циліндр, оснащених 8 циліндрами. 

 

На станції технічного обслуговування компанії Diesel Kyiv ви зможете замовити діагностику, подальший ремонт чи заміну PLD секції для автомобілів Mercedes: 

 • Actros, 

 • Axor, 

 • Atego, 

 • Vario.

Особливості ремонту PLD секції

Діагностика та подальше відновлення PLD секцій — багатоетапний процес, в ході якого обов'язково використовується спеціалізований інструмент. На станції технічного обслуговування Diesel Kyiv встановлено стенди для огляду, передбачено всі інструменти та програмне забезпечення, котрі знадобляться для якісного ремонту всіх компонентів паливної системи вантажного автомобіля. 

 

PLD секція Mercedes має певні особливості конструкції, котрі вимагають високого рівня кваліфікації майстра. Щоби реалізувати комплексний підхід до ремонту PLD секцій, спеціалісти компанії Diesel Kyiv виконують такі етапи: 

 • діагностика;

 • розбирання;

 • ремонт чи заміна зламаних компонентів; 

 • збирання; 

 • тестування. 

 

Під час діагностики майстер виконує оцінку всіх компонентів, щоби знайти причину неполадки. Для цього можуть використовуватися різні методи: візуальний огляд, перевірка електричних параметрів та тестування. 

 

Далі секція PLD секція ретельно розбирається, щоби відкрити доступ до зламаних компонентів, щоби їх відремонтувати чи замінити. PLD секція збирається, тестується, щоби переконатися в коректній роботі. 

 

На станції технічного обслуговування Diesel Kyiv працюють досвідчені, кваліфіковані майстри, знайомі з усіма тонкощами ремонту PLD секцій автомобілів Mercedes.

Ремонт PLD секцій Mercedes Actros, Axor, Atego, Vario

Причини виходу з ладу PLD секції

Вантажні автомобілі мають потужність, набагато вищу в порівнянні з легковими автомобілями. Проте ця потужність створює надмірну напругу для всіх систем автомобіля, що призводить до інтенсивного зношування. 

 

Серед найпоширеніших причин ламання PLD секції слід назвати: 

 • пошкодження плунжера — основного елементу секції; 

 • вихід із ладу електромагнітного клапана — він відповідає за керування подачею палива в камеру згорання, тому при його несправності паливо подається нерівномірно, знижується потужність двигуна; 

 • потрапляння сміття у форсунки — вона відповідає за рівномірне розпорошення палива в камері згорання, відтак при засміченні форсунки паливо гірше розпилюється, знижується потужність.

 

Окрім комплексного ремонту секцій PLD у компанії Diesel Kyiv власники автомобілів Mercedes зможуть отримати пораду з подальшого догляду за паливною системою. На всі виконані роботи надається гарантія на 6 місяців, без обмеження пробігу.

bottom of page