top of page

Найпоширеніші проблеми форсунок та їх вирішення


Сучасні дизельні двигуни відрізняються тим, що працюють ефективно, економно і чисто. Але це до тієї пори, поки все в них функціонує справно. На жаль частенько трапляється вихід з ладу таких елементів, як паливна форсунка. Причини і ознаки несправності можуть бути різними. Відповідно підбирається і спосіб ремонту.


Найпоширеніші проблеми форсунок та їх вирішення

Ознаки несправності форсунки, причини та способи відновлення

Як не існує вічного двигуна, так і немає вічних автодеталей. Стосується це і таких компонентів, як паливна форсунка. В Україні купити такі деталі можна в нашому інтернет-магазині. А майстри сервісного центру ТОВ «Дизель-Київ» допоможуть визначитися, чи дійсно форсунка повністю зношена, чи її можна відновити. Також вони готові виконати всі ремонтні роботи на найвищому рівні.


Основні ознаки несправності

На поломку такої деталі, як паливна форсунка в автомобілі, може вказувати витрата палива, неправильна робота двигуна, бурчання. Проте це далеко не єдині ознаки. До них ще можна віднести:

  • Зниження потужності роботи двигуна та ефективності застосування палива. Найчастіше це є свідченням несправності форсунки. Якщо ви самі не можете діагностувати й усунути причину, то неодмінно звертайтеся в автомайстерню.

  • Поява запаху сирого дизельного палива. Він може з'являтися в тому разі, якщо порушена герметизація через зношеність кілець ущільнювачів або поломки форсунки. Тоді соляра змішується з паливно-мастильними матеріалами.

  • Пропуски запалювання під час його ввімкнення. Хоча насправді до цього може призвести не лише поломка форсунки. Причина може бути також у низькій компресії, слабо закріпленій проводці, обриві кабелів тощо.


Регулярність заміни форсунки

Автомобіль потребує сервісного обслуговування з певною частотою для різних його вузлів. Так, паливну форсунку потрібно міняти через кожні 150.000 км пробігу.

Рівень зношеності цього елемента може залежати від багатьох причин, включно зі специфікою експлуатації автомобіля, рівнем навантаження на мотор, якістю дизельного палива, що заправляється.

Якщо ви придбали автомобіль зі стажем, то вам частіше потрібно його оглядати силами СТО. Автослюсар максимально точно визначить, чи потрібна заміна форсунки, а також інших елементів конструкції авто.

Не потрібно ігнорувати тривожні сигнали, що вказують на несправність форсунки. Наприклад, якщо витрата палива збільшилася, двигун йде в рознос, то вам однозначно час звернутися в автомайстерню саме з приводу форсунки.


Ремонт та відновлення форсунок

Причини несправності деталі

Ця деталь може вийти з ладу з багатьох причин. Як уже згадувалося раніше, це може бути, наприклад, погане паливо чи неякісна його фільтрація, некоректне встановлення форсунки чи її сумнівне походження.


Замінити чи ремонтувати форсунку?

Зношеність цього компонента паливної системи автомобіля не завжди означає, що його потрібно міняти. Якщо вам у майстерні перевірили всі можливі варіанти і підтвердили несправність форсунки, то її потрібно зняти і протестувати. У нашій майстерні при цьому вам можуть порекомендувати відновлення цього компонента. Але якщо причини поломки критично серйозні, то доведеться встановлювати нову деталь.

Щоб максимально професійно розібратися з цією проблемою рекомендуємо вам звернутися до наших майстрів. Ми допоможемо вам уточнити, чому виникла поломка форсунки. Ремонт або відновлення в автомайстерні ТОВ «Дизель Київ» ми можемо виконати в найкоротші терміни з мінімальними для вас витратами. При цьому ми даємо гарантії на всі виконані роботи і використані запчастини.


8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page