Якщо в сільському господарстві використовувана техніка виходить з ладу, то це обертається справжнім крахом. Адже в цій сфері неможливо відкласти будь-що з нескінченного ланцюжка різних робіт, включно з доглядом за тваринами, постачанням кормів, посівною чи жнивами. Тому велике значення має профілактика несправностей паливних систем сільгосптехніки. Експертні поради наших фахівців допоможуть вам розібратися з цим завданням й уникнути проблем з даною сферою в майбутньому.
Чому настільки актуальна профілактика паливних систем сільгосптехніки, і які її основні етапи?
Від стану паливної системи залежить можливість двигуна працювати без збоїв. Адже через цю конструкцію в нього надходить паливо під оптимальним тиском. Уникнути серйозних проблем із двигуном допоможе коректна профілактика несправностей паливної системи сільгосптехніки. В Україні замовити виконання подібних робіт можна фахівцям нашої компанії. Вони впораються зі справою максимально кваліфіковано, використовуючи оптимально відповідні витратні матеріали й комплектуючі, а також забезпечуючи гарантію на результат виконаних робіт.
Заміна фільтрів
Під час роботи двигуна фільтри забруднюються, що ускладнює проходження пального, зменшується продуктивність двигуна і збільшує знос його деталей.
Важливо: міняти фільтри через 250 годин роботи двигуна. Також варто орієнтуватися за рекомендаціями виробника. Завдяки цьому інжектори не будуть засмічуватися, а в паливопроводах зменшиться ризик корозії.
Вибір палива
Якщо заправляти автомобіль неякісним паливом, то через домішки і воду зросте ризик корозії в паливній системі.
Важливо: здійснювати контроль якості палива, яке застосовується для заправки транспорту. Також його слід зберігати в чистих ємностях, всередину яких не може проникнути бруд.
Очищення бака
У ньому може збиратися бруд і конденсат, навіть якщо заправляти автомобіль виключно якісним дизелем. У результаті зменшується ефективність функціонування системи через засмічення паливного проводу.
Важливо: систематично очищати паливний бак від засмічення. Робити це рекомендується не рідше одного разу на рік, а також перед початком кожного виду сільгоспробіт.
Перевірка форсунок
Від стану форсунок залежить якість подачі дизеля на циліндри мотора. А якщо він почне працювати зі збоями, паливо надходитиме нерівномірно, від чого двигун не працюватиме на повну потужність.
Важливо: регулярно діагностувати форсунки, перевіряючи справність роботи двигуна і кількість витрат палива. Робити це потрібно через кожні 500 годин роботи транспорту.
Проникнення повітря
Через потрапляння повітря в систему подачі палива двигун працюватиме нестабільно, а взагалі може вийти з ладу. Адже при цьому погіршуватиметься герметичність з'єднання деталей аж до пошкодження цілісності паливопроводу.
Важливо: систематично перевіряти щільність з'єднань деталей у паливопроводі та відсутність витоків. Щоб повітря не потрапляло в систему, потрібно її прокачувати.
Застосування присадок
Це дасть змогу поліпшити якість роботи всієї паливної системи, зокрема взимку. Адже хороші присадки допомагають позбутися нагару, прочищають форсунки, не допускають осідання парафіну в солярі при високих морозах.
Важливо: на зиму додавати до дизельного палива антигель, присадки для очищення й недопущення утворення нагару.
Інші актуальні заходи
Щоб продовжити термін справної роботи паливної системи, важливо здійснювати профілактичну діагностику, навіть при відсутності ознак її поломки. Оптимальний режим — двічі на рік. Важливо замінювати ущільнювачі, що зносилися, і прокладки, що втрачають еластичність. Адже через них може проникати в паливну систему повітря і забруднення.
Це лише деякі види профілактики несправності паливних систем сільгосптехніки. Замовити в майстерні нашої компанії такі послуги можна для транспорту будь-якого виду. Завдяки цьому істотно подовжиться термін його справної експлуатації, а також знизяться ваші витрати на обслуговування.
Comments