top of page

Симптоми та причини несправностей PLD: Як розпізнати проблеми заздалегідь


Винятково справне функціонування двигуна залежить від злагодженої роботи цілого комплексу різних його вузлів та деталей. Серед різноманітності ключових компонентів, що впливають на працездатність двигуна, велику роль відіграють секції PLD. В Україні діагностика та ремонт PLD секцій, виконані на високому рівні з гарантією їхньої справної роботи, забезпечують спеціалісти ТОВ «Дизель-Київ».


Симптоми та причини несправностей PLD: Як розпізнати проблеми заздалегідь

PLD: Що являє собою цей механізм, конструкція, принцип функціонування

Коли говорять про PLD, мають на увазі PLD секцію, яка є окремим насосом, більш відомим у професійних колах, як «насосна секція». Зазвичай PLD секції та форсунки ремонтуються у комплексі.

Конструкція цього механізму включає вбудований нагнітач, який представлений плунжерною парою, керованої електромагнітним клапаном. Від цього вузла відходить спеціальна трубка, необхідна та адаптована для роботи з високим тиском.

Функціонування PLD секції засноване на управлінні електромагнітним клапаном, який забезпечує точну ін'єкцію палива, що відповідає вимогам роботи двигуна. Ефективна робота PLD є критично важливою для нормального функціонування двигуна, тому так важливо вчасно розпізнати основні симптоми несправності PLD секцій та можливі причини їх виникнення.


Несправність PLD секцій: Характерні симптоми, можливі причини проблем

Якщо говорити про виявлення несправності PLD, їх не так багато, але своєчасне їх виявлення вкрай важливо для оперативного усунення зламу. Основними симптомами, які можна виявити самостійно, є:

 1. Втрата потужності — якщо двигун втрачає потужність, це може вказувати на несправність секції PLD, можливо, через неправильний розподіл палива.

 2. Нерівномірна робота двигуна — до нерівномірної подачі палива виникає через несправність PLD секції, що, своєю чергою, викликає нерівномірну роботу двигуна.

 3. Утруднений запуск — проблеми із запуском можуть свідчити про неправильну роботу форсунок у PLD секції, що може порушувати правильну подачу палива в циліндри.

 4. Збільшена витрата палива — споживання палива вище звичайного може бути результатом неефективної роботи PLD секції, що призводить до порушення оптимального складу суміші повітря та палива.

 5. Нестійка робота холостого ходу — проблеми з регулюванням подачі палива можуть викликати нестабільну роботу двигуна на холостому ході.

Виявивши подібні симптоми, ви повинні розуміти, що допомогу вашому двигуну повинні надавати виключно висококваліфіковані спеціалісти. Діагностика та ремонт PLD секцій вимагають втручання досвідчених майстрів, які дотримуються всіх технологічних стандартів, що використовують найсучасніше обладнання. Професійну команду фахівців високого класу та необхідне обладнання має ТОВ «Дизель-Київ».


Симптоми та причини несправностей PLD

Особливості діагностики та ремонту PLD у сервісному центрі Diesel-Kiev

Компанія Diesel-Kiev проводить діагностику та ремонт PLD секцій у кілька етапів, забезпечуючи повноцінне їх відновлення:

 1. Чищення та миття — на цьому етапі обладнання піддається ретельному чищенню та миття з використанням спеціальної ультразвукової ванни для максимального видалення забруднень.

 2. Звіт для клієнта — фахівці Diesel-Kiev готують для клієнта докладний звіт про результати перевірки PLD, необхідний для обговорення подальших кроків.

 3. Перевірка на стенді та дефектоскопія — це вкрай важливі процедури, що гарантують максимальну надійність вузла.

 4. Ремонт та заміна — цей етап вимагає повної узгодженості з клієнтом усіх подальших дій та маніпуляцій з ремонту PLD, включаючи та заміну зношених деталей професіоналами Diesel-Kiev.

 5. Перевірка та регулювання — після проведення ремонту форсунки встановлюються на стенд для остаточної перевірки та точного регулювання.

 6. Відправлення клієнту зі звітом — на цьому завершальному етапі здійснюється дбайливе пакування відремонтованого вузла та відправлення клієнту зі звітом про фінальну перевірку.


Спеціалісти компанії Diesel-Kiev мають у своєму розпорядженні все необхідне обладнання, включаючи:

 • сучасні верстати;

 • різноманітне діагностичне обладнання.


Наші майстерні оснащені повним комплектом інструментарію, щоб ремонт PLD секцій був успішним. Верстатний парк нашої компанії включає верстати закордонного/вітчизняного виробництва. Довірте їх ремонт нашим кваліфікованим фахівцям, звертайтесь до сервісного центру Diesel-Kiev та будьте впевнені у якісному (з гарантією) ремонті вашого обладнання!

10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page