top of page

Скільки за часом займає ремонт форсунок?

Автомобільний двигун — це досконала конструкція, яка може справно працювати протягом дуже тривалого часу. Досить тільки періодично тестувати її на предмет справності паливних форсунок. Тому що вони є однією з основних частин в роботі мотора й одним з найбільш вразливих його елементів. Відповідно, періодично має виконуватися чистка й ремонт форсунок. Скільки часу займає ця процедура, і як часто її потрібно виконувати? Відповіді на ці та інші питання є у наших фахівців.


Коли знадобиться діагностика і ремонт форсунок?

Тестувати форсунки краще з профілактичною метою. Адже за появи перших ознак їхньої несправності може знадобитися вже не чистка, а заміна. Тому що в багатьох випадках може бути безсилим навіть ремонт форсунок. Скільки часу має минути між такими оглядами — це вам підкаже майстер, який проводить діагностику вашого авто, знаєте його особливості з урахуванням марки та конкретної моделі машини. Вважається, що це потрібно робити через кожні 30 тисяч км пробігу. Однак вам неодмінно доведеться звернутися на СТО для тестування форсунок, якщо ви:

 • використовуєте низькоякісне паливо;

 • помічаєте нестабільну роботу мотора;

 • стикаєтеся з пропусками запалювання;

 • бачили факт запотівання біля форсунок;

 • змушені частіше заправляти автомобіль;

 • відчуваєте сильний запах соляри в салоні;

 • не можете запустити двигун з першого разу;

 • звернули увагу на дим із вихлопної труби.


Скільки за часом займає ремонт форсунок?

Як виконується діагностика і ремонт форсунок?

У комплекс цих послуг входить ціла низка технологічних моментів. Коли ви замовите ремонт форсунок у майстерні компанії ТОВ «Дизель-Київ», то наші фахівці виконають:

 • комп'ютерне тестування всієї паливної системи;

 • огляд шлангів і ущільнювачів на предмет витоків;

 • перевірку форсунок на спеціальному мультистенді;

 • заміну зношених ущільнювачів на паливних форсунках.


Чому виникають проблеми в роботі форсунок?

Найчастіше форсунки просто забиваються. Вони являють собою мініатюрний фонтанчик, який призначений для розбризкування палива. У разі потрапляння в струмінь забруднень цей компонент забивається та втрачає свою працездатність. Причиною цього найчастіше є низькоякісне паливо з важкими включеннями у вигляді домішок. А оскільки навіть під час купівлі дорогих марок ГЗМ можна отримати замість якісної соляри фальсифікат, то вийти з ладу може паливна система будь-якого автомобіля. Тому важливо своєчасно виконувати діагностику форсунок. Ремонт за часом займає дуже швидко. Принаймні набагато швидше, ніж ремонт двигуна, який застукав, що може стати наслідком несправної роботи паливної системи.


Скільки триває ремонт форсунок в Дизель-Київ?

Для здійснення огляду паливної системи до нас звертаються власники автомобілів, які усвідомлюють актуальність цього елемента двигуна. Ми гарантуємо швидке якісне, ефективне виконання діагностики та ремонту форсунки. За часом ці роботи в нас зазвичай тривають:

 • заміна форсунок — протягом одного дня;

 • діагностика форсунок — близько півгодини.


Ремонт форсунок

Специфіка наших послуг з ремонту форсунок

Щоб забезпечити високий рівень оперативності та надійності виконуваного ремонту, ми використовуємо найкращі на сьогодні види верстатів, спеціальні мультифункціональні стенди, комп'ютери з адаптованим софтом. Переважно це продукція відомих світових виробників.


Якщо виникає необхідність заміни ущільнювачів, форсунок або інших елементів, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини. Для застосування аналогових комплектуючих ми звертаємося до офіційних представників, які постачають належним чином ліцензовані товари.


Для прискорення надання ремонтно-діагностичних послуг ми маємо суттєвий запас запчастин, які є найбільш необхідними. Крім того, всі роботи ми виконуємо прямо на території підприємства, не використовуючи для цього послуги посередників.


Пропонуємо вам швидко й недорого виконати діагностику та ремонт форсунок у майстерні компанії ТОВ «Дизель-Київ». На всі виконані роботи ми надаємо гарантію.

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page