top of page

Як провести діагностику PLD секцій DAF XF 105 власноруч?

Дизельний двигун на сучасних автомобілях — це потужна система. Але навіть найдосконаліші механізми в силу різних причин дають збої в роботі. В даному випадку це може бути паливна система. Багато несправностей можна помітити самостійно і визначити їхню причину. Як провести діагностику PLD секцій DAF XF105 власноруч? У Києві ви можете зробити це, спираючись на свій досвід або скориставшись послугами майстерні ТОВ ДизельКиїв.


Все про діагностику PLD секцій DAF XF105: зробити власноруч чи довірити фахівцям?

PLD секції являють собою дизельні насоси, що працюють під високим тиском. Вони є частиною паливної системи автомобілів. Причому за функціонування одного циліндра відповідає конкретна секція і певна форсунка. У такій індивідуальній системі застосовується електромагніт, за допомогою якого здійснюється управління роботою секції в плані надходження дизельного палива в циліндр. Якщо відбувається збій цього ланцюжка, то це неодмінно позначиться на роботі двигуна. Тому водій має вміти провести діагностику PLD секцій DAF XF105 самостійно. В Україні, як і в будь-якій іншій країні світу, ви можете скористатися послугами станцій техобслуговування. Але довіряти краще перевіреній майстерні. Саме тому ми рекомендуємо наші послуги.


Як провести діагностику PLD секцій DAF XF 105 власноруч?

Ознаки несправної роботи PLD секцій

Для більш точного обстеження цього вузла краще звернутися до фахівців. Наприклад, вам допоможуть провести діагностику PLD секцій DAF XF105 в автомайстерні ТОВ DieselKiyv. А щоб зрозуміти, чи варто звертатися на станцію обслуговування, проаналізуйте роботу вашого двигуна на предмет наявності таких ознак його несправності:

 • Проблеми із запуском автомобіля. Його складно завести навіть у прогрітому стані.

 • Перевитрата палива. Відбувається це без будь-яких причин для такого збільшення.

 • Двигун троїть. Причому це помітно не на конкретних оборотах, а на всьому діапазоні.

 • Зменшення потужності автомобіля. Це відбивається на розгоні та інших моментах.

 • Відсутність стабільної роботи на холостих обертах. Це помітить і людина без досвіду.


Професійний підхід до діагностики

Звичайно, ви можете провести діагностику PLD секцій DAF XF105 105 власноруч. Але для ремонту згодом все одно потрібно буде звернутися до фахівців. Вони ж виконають і діагностику. Тому краще відразу, за першої ж підозри на наявність несправності довіряти машину майстру. У професійній майстерні:

 • проведуть перевірку секцій і форсунок на спеціальному стенді;

 • за необхідності розберуть елемент на деталі для їх точної оцінки;

 • оглянуть стан запірних крайок, золотників, розпилювачів;

 • за згодою із замовником виконають ремонт або заміну деталей;

 • здійснять повторну діагностику на комп'ютерному стенді з регулюванням у міру необхідності.


Діагностика PLD секцій DAF XF 105

Переваги діагностики від DieselKiyv

Якщо вам потрібно провести діагностику PLD секцій DAF XF105, руками досвідчених майстрів ООО DieselKiyv ви зможете більш коректно, швидко, економно виконати цю роботу. При цьому ви не ризикуєте погіршити стан двигуна некомпетентними діями й потратити на це масу часу. Наші фахівці готові вам запропонувати:

 • Діагностику на потужному високоточному обладнанні. У результаті ви отримаєте коректну картину стану цього вузла.

 • Великий досвід роботи. Наші майстри багато років займалися діагностикою та ремонтом саме паливної апаратури.

 • Якість ремонту. Для цього ми використовуємо не тільки високотехнологічне обладнання, а й оригінальні запчастини.

 • Доступні ціни. Ми можемо їх забезпечити завдяки грамотній маркетинговій політиці та застосуванню енергоефективного обладнання.

 • Можливість сервісного обслуговування. Адже ми співпрацюємо з офіційними представниками різних автокомпаній в Україні.

 • Гарантія на результат. Ми не є посередниками у виконанні діагностичних і ремонтних робіт. Тому нам довіряють дуже багато власників дизельних автомобілів.


Рекомендуємо вам у нашій майстерні замовити діагностику PLD секцій DAF XF105. Ціни на подібні послуги у нас цілком конкурентні. Таким чином ви збережете свої ж гроші, адже оплата буде символічною в порівнянні з наслідками некомпетентних втручань в роботу двигуна. Також ви зможете заощадити власний час, адже всі роботи будуть виконані в найкоротші терміни.

5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page