top of page
DSC06186 cmn rail bosch fors.JPG

Ремонт форсунок common rail Bosch

Ремонт форсунок common rail легкових автомобілів

Перевірка: 300 грн

Ремонт: від 1400 грн *

Ремонт форсунок common rail вантажних автомобілів

Перевірка: 300 грн

Ремонт: від 1600 грн *

Існує багато різних проблем з даним типом форсунок, але найпоширеніша проблема — це вироблення в клапані мультиплікаторі, що впливає на «зворотку» форсунки, а вона, своєю чергою, на запуск автомобіля і на його подальшу нормальну роботу.

Відновлення інжекторів системи COMMON RAIL є дуже трудомістким процесом, який потребує багато часу для налаштування кожної форсунки індивідуально.

У даних форсунках ми відновлюємо клапан мультиплікатор або змінюємо новий, дивимося на вироблення в розпилювачі та, якщо потрібно, змінюємо його на новий. Потім майстер регулює форсунку відповідно до заводських розмірів, після чого ставимо на стенд і на підставі показань стенда (тест планів) доводимо кожен інжектор до норми наливів. Якщо для форсунки передбачений код, ми генеруємо новий код і видаємо клієнту для адаптації в блок управління.

* – ціна може змінюватись в залежності від вартості запчастини.

Номери форсунок common rail Bosch

Професійна діагностика та ремонт форсунок Common Rail Bosch з гарантією на результат

Неполадки в роботі паливної системи позначаються на функціонуванні двигуна. Чим довше ви будете ігнорувати їхні прояви, тим вірогіднішим буде ризик критично погіршити ситуацію. Тому якщо ваш автомобіль усіма силами сигналізує про несправність, важливо якомога швидше звернутися до фахівців. Кваліфікована діагностика й ремонт форсунок Common Rail Bosch в Україні можливі в нашій майстерні. Ви неодмінно оціните рівень отриманих послуг.

Ремонт форсунок common rail Bosch

Як перевірити наявність несправності та виконати ремонт форсунок Common Rail Bosch?

Ознакою того, що форсунка прийшла в непридатність, є виникнення сторонніх шумів під час роботи двигуна, поява диму, зниження потужності автомобіля, труднощі під час розгону, зменшення динаміки. Якщо ви помічаєте під час руху машини наведені явища, нехай навіть не всі, то, найімовірніше, вам знадобиться діагностика й ремонт форсунок. Common Rail Bosch у Києві можуть перевірити і відновити наші майстри. Крім того, ви можете відправити форсунку поштою і не приїжджати безпосередньо в нашу майстерню. Всі роботи будуть виконані кваліфіковано й максимально швидко, а відремонтовану деталь відправлять вам з гарантією.

Чому варто довіряти професіоналам?

Виконати ці роботи можна й власними руками. Але якщо у вас немає належного обладнання, достатнього досвіду і спеціальних інструментів, то краще не ризикувати. Оскільки ліквідація наслідків обійдеться ще дорожче, ніж якщо відразу замовити ремонт форсунок Common Rail Bosch в автомайстерні. Дизель Київ — це підприємство, фахівці якого здійснюють ремонт паливних систем, їхню діагностику та заміну деталей у разі потреби. При цьому на результат виконаних робіт ви отримуєте гарантії.

Причини виходу цих форсунок з ладу

Є безліч факторів, які безпосередньо впливають на працездатність даних елементів паливної системи. Насамперед це:

 • Низькоякісне дизельне паливо. Відповідно, вам краще заправляти автомобіль на АЗС з хорошою репутацією.

 • Ігнорування заміни фільтра. Якщо паливний фільтр замінити невчасно, то в двигун будуть потрапляти засмічення.

 • Некваліфіковані ремонтні роботи. Якщо ви довіряєте свій автомобіль непрофесіоналам, то подібні сюрпризи будуть неминучі.

Наслідки поїздок на несправній форсунці

Перераховані ваші причини призводять до необхідності виконати ремонт форсунок Common Rail Bosch. А в інакшому випадку ви неодмінно зіткнетеся з такими наслідками, як:

 • збій герметичності фіксації розпилювача;

 • деформації в гідрощільності форсунки;

 • подача дизеля в камеру спалювання з порушеннями.

Діагностика форсунок common rail Bosch

Хід ремонту форсунки Common Rail Bosch

Цей елемент паливної системи не назвеш дешевим. Тому його заміна проводиться тільки в разі повного виходу з ладу. У всіх інших випадках після діагностики вам доведеться замовити ремонт форсунок Common Rail Bosch. Він здійснюється в такому порядку:

 • Демонтаж форсунки з двигуна автомобіля з використанням спеціальних інструментів.

 • Промивання всіх елементів форсунки. Це потрібно для більш якісної візуалізації її стану.

 • Діагностика комплектуючих. Вона здійснюється на комп'ютеризованих стендах.

 • Визначення несправних елементів. Результат пред'являється власнику автомобіля.

 • Вибір способу усунення неполадки. Він може полягати в ремонті чи заміні форсунки.

 • Ремонт або заміна клапанної пари й розпилювача, що залежатиме від ступеня зносу.

 • Відновлення номінальних параметрів ходу й повітряного зазору якоря електромагніта.

 • Випробування на стенді. У нас використовується модифікація від торгової марки Bosch.

 • Зіставлення результатів з контрольними параметрами. Видача деталі з гарантією від майстра.

Рекомендуємо вам саме в нашому автосервісі замовити ремонт форсунок Common Rail Bosch. Ціни на наші послуги цілком помірні. При цьому ми використовуємо оригінальні комплектуючі, найкраще діагностичне обладнання та ефективні інструменти, а також гарантуємо якість робіт найвищого рівня.

bottom of page