top of page
IMG_4080.jpg

Ремонт форсунок piezo Denso common rail

Ремонт форсунок piezo DENSO common rail

Перевірка: 300 грн

Ремонт: від 3000 грн

Існує багато різних проблем з даним типом форсунок, але найпоширеніша проблема — це вироблення в клапані мультиплікаторі, що впливає на «зворотку» форсунки, а вона, своєю чергою, на запуск автомобіля і на його подальшу нормальну роботу.

Відновлення інжекторів системи COMMON RAIL є дуже трудомістким процесом, який вимагає багато часу для настойки кожної форсунки індивідуально.

У цих форсунках ми відновлюємо клапан мультиплікатор, дивимося на вироблення в розпилювачі та, якщо потрібно, відновлюємо його так само. Потім майстер регулює форсунку відповідно до заводських розмірів, після чого ставимо на стенд і на підставі показань стенду (тест планів) доводимо кожен інжектор до норми наливів.

Ремонт форсунок piezo Denso Common Rail: автосервіс DieselKiev — найкращий вибір

Насправді відновлення такої деталі не завжди можливе. В даному випадку мова йде про новітнє покоління форсунок, в яких використовуються п'єзо кристали. Тому тим більше для їхнього відновлення потрібно звертатися в перевірений автосервіс. Ремонт форсунок piezo Denso Common Rail в Україні доступний в нашій компанії DieselKiev. Причому ми гарантуємо найвищу якість усіх виконуваних робіт.

 Ремонт форсунок piezo Denso common rail

В якому випадку і як виконується ремонт форсунок piezo Denso Common Rail?

Ці розпилювачі можна відновлювати при правильному підході. У такому разі ви обійдетеся лише заміною деяких внутрішніх елементів. Це буде вдвічі дешевше, ніж купівля справної деталі. Адже на неї досить висока ціна. Замовити ремонт форсунок п'єзо Denso Common Rail в Києві та інших містах України найвигідніше в нашій майстерні. Наші фахівці не тільки кваліфіковано виконають всі ремонтно-відновлювальні роботи, а й проінструктують, як правильно експлуатувати вузол, що піддавався корекції.

Основні види поломок

У форсунках такого типу насамперед зношується кілька елементів. До них належать:

  • Мультиплікатор. Це основна деталь форсунки. Даний клапан у своєму складі має шток і сідло. Саме останній компонент можна відновлювати. Однак якщо вийшов з ладу шток, то його реставрувати вже неможливо. У такому разі мультиплікатор потрібно замінювати.

  • Розпилювач. Топові виробники автомобілів і запчастин дають на цей елемент гарантію пробігу 100000 км. Але це за умови застосування високоякісного дизельного палива. При виході з ладу розпилювач починає клинити, стукати, заливати соляру з надлишком.

Особливості реставрації

Якщо ви звернулися в наш автосервіс, ремонт форсунки piezo Denso Common Rail виконати можна буде досить швидко. Зокрема:

  • Розпилювач можна або замінити справним або почистити за допомогою ультразвуку. Регулювання полягає в нормалізації руху кульки і деяких інших деталей. Часто доводиться вдаватися до їх заміни.

  • Регулювання зазорів здійснюється з використанням спеціальних шайб. Рух кульки може варіюватися в діапазоні 0,03-0,07 мм. Точний показник в такому разі залежить від конкретного виду форсунки.

Відновлення форсунок piezo Denso common rail

Специфіка цієї форсунки

Якщо ви є щасливим власником елітних японських, китайських, європейських машин, на них цілком можливо встановлено форсунку piezo Denso Common Rail. Купити недорого її не вийде. Адже навіть використана деталь коштує набагато дорожче, ніж аналогічні комплектуючі від інших виробників. Її гарантований пробіг досягає 150000 км. Цей елемент грішить виходом з ладу клапана таблетки або розпилювача. А в даному випадку доведеться замовити ремонт форсунки Denso Common Rail piezo. У майстерні DieselKiev вашу увагу звернути на те, що це комплектуючі без електромагніту. У такій форсунці корпус оснащений запаяним у нього п'єзо-кристалом. Також є гідроакумулятор, розпилювач і клапан. Їх слабкі місця такі:

  • Найпоширеніша причина поломок таких деталей — це низькопробна соляра. Тому під час заправки автомобіля обов'язково звертайте увагу на те, яке паливо ви збираєтеся заливати. 

  • Також часто ламається гідроакумулятор. На його робочому покритті утворюються нерівності, тому він неконтрольовано витрачає соляру, оскільки клапан лишається практично відкритим.

  • Наступна причина — поломка самого клапана: в його сідлі застряють задирки. У результаті клапан є постійно відкритим. Конус не тримає зазор, а форсунка не може контролювати стабільно нормальний робочий тиск.

  • Ще одна причина — це заклинювання на розпилювачі. Це трапляється досить рідко. В результаті пошкоджуються багато елементів внутрішньої конструкції форсунки. Розібратися з усіма цими та іншими нюансами можуть наші майстри.

Оскільки ці комплектуючі не продаються від виробника новими, у вас два виходи — купити б/в деталь або замовити ремонт форсунки piezo Denso Common Rail. У майстерні DieselKiev на всі виконані роботи вам нададуть гарантію. Але і так, у будь-якому разі ви можете бути впевнені в найвищій якості реставрації будь-якої деталі або вузла.

bottom of page