top of page
насос форсунка Ивеко Бош_edited.jpg

Ремонт насос форсунок Iveco

Ремонт насос форсунок Iveco

Перевірка: 300 грн

Ремонт: 6700 грн *

Відновлення насос форсунок вантажних автомобілів, вкрай ретельна робота.

Найчастіше через некоректну роботу форсунки в автомобіля може глобально піднятися витрата палива, автомобіль може диміти, втратити потужність, погано запускатися або не запускатися зовсім. У випадку такої ситуації рекомендуємо негайно звернутись в сервіс для усунення проблем у вашому авто!

Наші колеги завдяки правильній інженерній думці та величезному досвіду роботи на різних шліфувальних верстатах навчилися правильно відновлювати клапана насос форсунок таких автомобілів як: Iveco Stralis; Iveco Trakker; Iveco Bus; Iveco Eurocargo; Iveco S-Way; Iveco T-Way;

Iveco Daily.

Механік відновлює запірний конус, шліфує золотник під певним (заводським) кутом, після чого збирає форсунку та регулює заводський розмірний ланцюг. Для насос форсунок необхідно замінити зношені частини, а конкретніше – проставочну шайбу, сам розпилювач, грибок та пружинку під голкою розпилювача та відрегулювати тиск відкриття розпилювача. Потім у зібраному вигляді насос форсунка встановлюється в спеціальний CAM-BOX для перевірки працездатності та остаточного регулювання форсунки.

* – ціна може змінюватись в залежності від вартості запчастини.

Номери насос форсунок Iveco

0 414 700 002

0 414 700 003

0 414 700 004

0 414 700 005

0 414 700 006

0 414 700 007

0 414 700 008

Ремонт насос форсунок Iveco: Якісні послуги від сервісного центру Diesel-Kiev

Відновлення насос форсунок вантажних автомобілів – це складний комплекс робіт, що потребує високої кваліфікації та досвіду. Професійний ремонт насос форсунок Iveco в Україні виконують фахівці сервісного центру Diesel-Kiev. Несправність автотранспорту завжди є неприємною ситуацією, оскільки вимагає додаткових зусиль та фінансових витрат на відновлення його функціональності. Часто причиною несправності вантажних автомобілів стає вихід з ладу насос форсунок.

 

Неправильна їхня робота може призвести до серйозних проблем, візуально це можна визначити за такими факторами:

 • підвищилася витрата палива;

 • з'явилося задимлення;

 • спостерігається втрата потужності;

 • виникають проблеми під час запуску двигуна автомобіля.

 

У разі виявлення подібних симптомів фахівці Diesel-Kiev рекомендують негайно звернутися до сервісного центру, щоб виявити та усунути несправність насос форсунок Iveco.

Ремонт насос форсунок Iveco

Причини несправності насос форсунок

Несправність насос форсунок можуть бути викликані різними причинами, серед них найчастішими є:

 • знос елементів;

 • неправильне подання палива;

 • забруднення системи та ін.

 

Прояв несправності включає зниження економії палива, зміна кольору диму, поява вихлопу токсичних речовин, а також проблеми з холодним запуском або відсутність запуску.

Діагностика несправності — важливий етап на шляху відновлення насос форсунок

Для виявлення несправності насос форсунок необхідно провести комплексну діагностику, яка включає:

 • аналіз параметрів роботи двигуна;

 • вимірювання тиску палива;

 • перевірку електричних з'єднань;

 • проведення інших технічних заходів (за потреби).

 

Визначити характер та масштаб несправності насос форсунок Iveco — це основне завдання проведення комплексної діагностики. При правильно проведеній діагностиці ефективність відновлення та ремонту даного обладнання буде успішною та більш результативною.

Етапи відновлення та ремонту насос форсунок у сервісному центрі Diesel-Kiev

Ремонтно-відновлювальні роботи також потребують послідовного (поетапного) підходу.

Розбирання та очищення

Насос форсунок розбирається до найдрібніших деталей, кожен розібраний елемент піддається ретельному очищенню від забруднень, визначається ступінь його зносу. При необхідності ця деталь може бути замінена її новим аналогом.

Відновлення елементів

На цьому етапі проводяться такі операції:

 • шліфування;

 • заміна зношених деталей;

 • налаштування параметрів.

Це робота для інженерів, вони виконують відновлення елементів насос форсунки Iveco, таких як клапан, запірний конус, розпилювач, грибок та ін.

Складання та регулювання

Після відновлення кожна деталь збирається в основний вузол, далі проводиться:

 • регулювання тиску відкриття розпилювача;

 • перевірка (робота насос форсунок перевіряється на спеціальному обладнанні);

 • остаточне налаштування.

Відновлення насос форсунок Iveco

Які переваги дасть вам звернення до фахівців сервісного центру Diesel-Kiev

 1. Професіоналізм персоналу Diesel-Kiev — наші фахівці мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи з ремонту/відновлення насос форсунок вантажних автомобілів.

 2. Використання сучасного обладнання — у нашому розпорядженні є сучасне спеціалізоване обладнання, що дозволяє проводити точну діагностику та ефективний ремонт насос форсунок.

 3. Прозорість та чесність — ми не приховуємо прейскурант робіт, ціна на діагностику насос форсунок Iveco буде коштувати вам 300 грн, їх ремонт обійдеться у суму 5900 грн, хоча остання може змінити за необхідності заміни деяких елементів вузла. Ми прагнемо надати кожному нашому клієнту чітку інформацію про вартість та обсяг робіт, попередньо узгоджуючи всі деталі з клієнтом.

 4. Гарантія якості — сервісний центр Diesel-Kiev надає гарантію на всі проведені роботи, зміцнюючи вашу довіру до високого рівня наданих нами послуг.

Наші спеціалісти зроблять все можливе, щоб відновити працездатність насос форсунок вашого вантажного автомобіля. Вчасно звертайтеся до сервісного центру Diesel-Kiev, довірте ремонт насос форсунок Iveco професіоналам, щоб ваш транспортний засіб знову міг функціонувати на найвищому рівні.

bottom of page