top of page
DSC06206 NF VW.JPG

Ремонт насос форсунок Volkswagen

Ремонт насос форсунок VOLKSWAGEN

Перевірка: 300 грн

Ремонт: 3800 грн *

Відновлення насос форсунок легкових автомобілів, вкрай складна та кропітка робота.

Найчастіше через некоректний насос форсунок в автомобіля може глобально піднятися витрата палива, автомобіль може диміти, втратити потужність, погано запускатися або не запускатися зовсім. У такому випадку рекомендуємо негайно звертатись в сервіс для усунення проблем у вашому авто!

Наші колеги завдяки правильній інженерній думці та величезному досвіду роботи на різних шліфувальних верстатах навчилися правильно відновлювати клапана насос форсунок таких автомобілів як Volkswagen, Audi, Seat, Skoda.

Ми ремонтуємо насос форсунки будь-яких модифікацій та поколінь:

0-ва серія, 2-га серія, 3-тя серія, 4-та серія.

VW Sharan, Caddy, Golf, Transporter, Phaeton, Polo, Passat, Touareg, Touran.

Seat Cordoba, Леон, Toledo, Alhambra.

Audi a3, a4, a5, a6.

Skoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster.

Механік відновлює запірний конус, шліфує золотник під певним (заводським) кутом, після чого збирає форсунку та регулює заводський розмірний ланцюг. Для насос форсунок необхідно замінити зношені частини, а конкретніше – проставочну шайбу, сам розпилювач, пружинку під голкою розпилювача та відрегулювати тиск відкриття розпилювача. Потім у зібраному вигляді насос форсунка встановлюється в спеціальний CAM-BOX для перевірки працездатності та остаточного регулювання форсунки.

* – ціна може змінюватись в залежності від вартості запчастини.

Номери насос форсунок Volkswagen

Ремонт насос форсунок Volkswagen: Ретельна Турбота про Ваш автомобіль

Якщо вам у якомусь сервісі будуть розповідати, відновити насос форсунок — це не складний та швидкий процес, не вірте цьому та шукайте інших фахівців. Якщо бажаєте, щоб ваш автомобіль був знову «на ходу», хочете бути впевненим у його функціональності та безвідмовності, звертайтесь до сервісного центру Diesel-Kiev. Ремонт насос форсунок Volkswagen в Україні ми робимо професійно та з усією відповідальністю перед клієнтом, не приховуючи всю складність цього процесу.

 

Нам довіряють свій автотранспорт тисячі клієнтів, розуміючи, що цей складний та трудомісткий процес потребує професійного підходу. Це подвійно важливо, коли йдеться про легкові автомобілі від компанії Volkswagen. Залишити відповідну заявку можна на сайті нашого сервісного центру Diesel-Kiev.

Ремонт насос форсунок Volkswagen

У чому особливість ремонту насос форсунок Volkswagen?

Особливості насос форсунок Volkswagen полягають у їх складній конструкції, яка призначена для забезпечення ефективного розпилення палива в циліндрі двигуна. Сам виробник відомий своєю високотехнологічною інженерією, а значить ремонт його насос форсунок вимагає особливого підходу і високих професійних навичок. Правильна робота насос форсунок Volkswagen відіграє ключову роль у таких процесах, як:

 • нормальне спалювання палива;

 • висока загальна продуктивність;

 • економія палива автомобіля.

 

В Україні автомобілі Volkswagen з такими форсунками насос часто зустрічаються на дорогах. Їх можна побачити в конструкції таких авто, як VW Sharan, Golf, Transporter, Caddy, Phaeton, Touareg, Passat, Polo, Touran, а також в автомобілях Seat, Audi та Skoda. Всі ці автомобілі дуже популярні внаслідок своєї здатності, вони витримують будь-які навантаження за різних обставин — від міських пробок до тривалих поїздок трасами.

Як визначити несправність насос форсунок Volkswagen?

Несправність насос форсунки Volkswagen може проявлятися різноманітними способами, негативно впливаючи на роботу автомобіля. Некоректна робота форсунок Volkswagen, наприклад, може виражатися:

 • у збільшенні витрати палива;

 • у появі димоутворення;

 • у втраті потужності двигуна вашого авто;

 • у проблемному запуску двигуна або повному його відмові.

 

У разі виникнення подібних симптомів фахівці на сайті сервісного центру Diesel-Kiev рекомендують негайно звертатися до автосервісу для професійної діагностики та ремонту автомобіля.

Насос форсунки Volkswagen: якісний ремонт руками досвідчених фахівців

В Україні одним із провідних спеціалізованих сервісних центів, що надають послуги з відновлення та ремонту насос форсунок Volkswagen, є Diesel-Kiev. Ми спеціалізуємося на ремонті насос форсунок різних модифікацій і поколінь — від 0-ї до 4-ї серії. Професійний ремонт насос форсунок Volkswagen — це завдання для досвідчених фахівців.

 

Спеціалісти Diesel-Kiev, завдяки своєму професіоналізму та багатому досвіду, ідеально освоїли техніку правильного відновлення клапанів насос форсунок для таких марок, як Volkswagen, Audi, Seat та Skoda. Вони мають не тільки високі технічні знання, але й необхідні професійні навички, а також достатній досвід роботи з конкретними моделями насос форсунок.

Як етапи включає ремонт насос форсунок в сервісному центрі Diesel-Kiev?

Процес ремонту включає кілька етапів:

 1. Відновлення запірного конуса.

 2. Шліфування золотника під заводським кутом.

 3. Заміну зношених деталей, таких як проміжна шайба, розпилювач, пружина під голкою розпилювача.

 4. Збірка насос форсунки Volkswagen.

 5. Регулювання заводського розмірного ланцюга.

 6. Встановлення у спеціальний CAM-BOX для ретельної перевірки працездатності та остаточного регулювання.

Що таке CAM-BOX та яка його функція?

CAM-BOX (або тест-камера для форсунок) — це дуже важливе для перевірки налаштування насос форсунок спецобладнання. Воно призначене для ретельної перевірки працездатності та остаточного регулювання форсунки після проведення ремонтно-відновлювальних робіт. CAM-BOX дозволяє фахівцям провести детальне тестування, забезпечуючи високу точність та якість регулювання перед фінішною установкою насос форсунки на автомобіль.

Відновлення насос форсунок Volkswagen

Скільки коштує ремонт і відновлення насос форсунок Volkswagen в Diesel-Kiev?

У нашому сервісному центрі вартість ремонту насос форсунки Volkswagen може змінюватись, це залежить від вартості нових запчастин, якими доведеться замінити зношені елементи. Слід зазначити, що ми використовуємо лише оригінальні запчастини. У середньому, ціна ремонту насос форсунок становить від 3800 грн, їх перевірка обійдеться в 300 грн. Також важливо відзначити, що при зверненні до нашого сервісного центру ви можете бути абсолютно впевнені в прозорості та справедливості ціни, як і у високій якості послуг, що надаються нами.

 

Ремонт та відновлення насос форсунки Volkswagen — це дуже відповідальна задача, що вимагає професійного підходу та досвіду. Бажаєте, щоб ваше авто тішило вас ще не один рік, но і продуктивністю і довговічністю? Довірте цю роботу нашим досвідченим фахівцям — оформити заявку на ремонт насос форсунок Volkswagen ви можете на сайті нашого сервісного центру Diesel-Kiev.

bottom of page