top of page
Daf-106-IMG_9103.jpg

Ремонт PLD секцій DAF XF 106;
CF 85 євро 6; CF 75 євро 6

Ремонт PLD секцій DAF євро 6

Перевірка: 800 грн

Ремонт: 5000 - 11000 грн

Відновлення PLD секцій вантажних автомобілів – дуже точна і педантична робота.

Двигун почав диміти, втратив потужність, збільшилася витрата палива, погано запускається або не запускається зовсім? Причина цьому – не коректно працюючі PLD секції та форсунки. Автомобілем DAF євро 6 передбачено всього 2 насосні секції. Вони виконують роль насоса високого тиску та накачують паливо під великим тиском у рейл високого тиску.

Наші професіонали вміють правильно ремонтувати PLD секції таких автомобілів як DAF XF 106; DAF XG 106; CF 85 євро 6; CF 75 євро 6 з моторами PACCAR MX -11, MX -13.

Майстри освоїли технологію відновлення секцій Е6 і успішно слідують їй протягом кількох років. Після відновлювальних робіт майстер збирає секцію. Потім у зібраному вигляді PLD секція встановлюється в спеціалізований стенд для перевірки працездатності, герметичності, тиску, таймінгів. Фахівець остаточно регулює показання на стенді згідно з тестпланом.

Наша компанія дає гарантію на роботу 6 місяців без обмеження пробігу, щоб ви змогли особисто переконатися як виконані роботи.

Номер секції DAF 106

2102391

Комплексне відновлення PLD секцій автомобілів DAF 106

Вантажні автомобілі оснащуються двигуном підвищеної потужності, тож можуть перевозити великі вантажі на великі дистанції. Проте робота в екстремальних умовах може зіграти злий жарт та призвести до виходу з ладу ключових елементів, зокрема паливної системи. Одним з ключових компонентів, котрі встановлюються лише на вантажні автомобілі, є PLD секції, котрі регулюють подачу палива до двигуна. Перші ознаки неполадок з PLD секціями — поява диму з двигуна, втрата потужності, збільшення витрат палива, поганий запуск двигуна. Якщо ви помітили одну чи декілька ознак, замовити ремонт PLD секцій DAF 106 ви можете в компанії Diesel Kyiv.

Ремонт PLD секцій DAF XF 106; CF 85 євро 6; CF 75 євро 6

Детальніше про відмінності PLD секцій

Секції — це індивідуальні помпи, в котрих як нагнітальний елемент використовується плунжерна пара. Для точного регулювання впорскування палива, згідно з сигналом блоку керування двигуном, залучено електромагнітний клапан. При відкритому запірному клапані PLD секції робочі порожнини заповнюються паливом: секції, трубопроводи та форсунки. 

 

Високий тиск у системі забезпечується шляхом одночасного натискання кулачка розподільчого вала на плунжер та закриття запірного клапана. Як наслідок відбувається впорскування палива в камеру згоряння. 

 

Для кожного циліндра відведено одну групу: PLD секція, трубка високого тиску та форсунка. 

 

Найкраще ремонтувати форсунки та PLD секції в комплексі. Саме при такому підході можна отримати гарний результат роботи двигуна та витрат палива.

Якщо при перевірці паливної системи в ній було виявлено домішки, як от стружку, бруд, краще одразу перевіряти всі елементи системи. Це унеможливить потрапляння часточок у форсунки та PLD секції. В інакшому випадку навіть відремонтована секція не буде працювати довго. Після гарного промивання паливної системи, в тому числі паливного проводу, можна впевнитись у її безперебійній та тривалій роботі. 

 

Інколи трапляються випадки, коли відремонтувати PLD немає можливості. Саме тому в майстерні компанії завжди є відновлені PLD секції на обмін.

Після комплексного ремонту PLD секції працюють дуже добре, тож на виконані ремонтні роботи компанія Diesel Kyiv надає гарантію 6 місяців.

Чому варто обрати саме Diesel Kyiv?

На станції технічного обслуговування працюють професійні майстри, котрі досконало знають конструкцію PLD секції вантажних автомобілів DAF 106.

 

Як відбувається діагностика та ремонт PLD секції: 

  • на початковому етапі обладнання чиститься та миється в ультразвуковій ванній; 

  • виконується ретельна перевірка та дефектоскопія на спеціальному стенді — це забезпечує максимальну надійність виконаних робіт; 

  • після перевірки клієнт отримує звіт для обговорення та прийняття рішень; 

  • за погодженням з клієнтом майстри компанії Diesel Kyiv виконують ремонт чи заміну пошкоджених елементів секції.

 

Після повного ремонту секції вона встановлюється на стенд, перевіряється та регулюється.

Відновлення PLD секцій DAF XF 106; CF 85 євро 6; CF 75 євро 6

Чому компанія Diesel Kyiv гарантує найкращі результати?

Станцію технічного обслуговування оснащено сучасними верстатами та діагностичним обладнанням. У роботі використовуються закордонні та вітчизняні верстати, в тому числі і власні спеціалізовані установки. Також, для виконання різноманітних робіт під час ремонту паливних систем, використовуються круглошліфувальні, токарні, фрезерні та плоскошліфувальні верстати. 

 

Всі роботи з діагностики та ремонту секцій виконуються на території власної ремонтної станції. Оперативність та ефективність роботи зокрема зумовлена великим складом запасних частин з широкою номенклатурою. Ця особливість дозволяє проводити терміновий ремонт секцій, а клієнтам — отримувати полагоджені деталі. 

 

На всі питання стосовно діагностики та ремонту PLD секцій автомобілів DAF 106 вам нададуть відповіді працівники компанії Diesel Kyiv. Замовити послугу ремонту PLD секцій ви можете на сайті, за контактними телефонами.

bottom of page