top of page

Ознаки зношення та потреби в ремонті паливного насоса


Правильне функціонування автомобільного двигуна автомобіля є важливим, оскільки будь-які неполадки можуть серйозно вплинути на його економічність та продуктивність. Часто причиною неправильної роботи двигуна стають неполадки та знос паливного насоса. В Україні ефективно усунути такі проблеми пропонують фахівці компанії ТОВ «Дизель Київ». Паливні насоси є важливою частиною системи подачі палива дизельних двигунів, вони забезпечують ефективну подачу в циліндри та впливають на загальну продуктивність двигуна. Важливість їхнього правильного функціонування незаперечна.


Ознаки зношення та потреби в ремонті паливного насоса

Паливні насоси: що це, призначення

Як ключовий компонент у системі подачі палива дизельних двигунів, паливний насос виконує важливе завдання. Він забезпечує постійну подачу палива в циліндри під тиском, необхідним для ефективної роботи двигуна.

Це критично важливо як забезпечення правильної роботи двигуна, а й мінімізації викидів шкідливих речовин. Пристрій паливного насоса включає механізми, що забезпечують постійний потік палива в систему впорскування, який синхронізований з роботою двигуна.

Паливні насоси використовуються у різних типах дизельних двигунів, включаючи легкові та вантажні автомобілі. Вони також застосовуються в різних системах впорскування палива. ТОВ «Дизель-Київ» пропонує діагностику несправностей та ремонт паливних насосів наступних типів:


Це надійні та досить поширені пристрої, що використовуються у багатьох дизельних двигунах, що працюють з ними синхронізовано, підтримуючи для кожного циліндра постійний тиск палива.


До переваг цих насосів відносять:

 • розподільний тип;

 • ефективна робота двигуна;

 • зниження викидів шкідливих речовин.

Якщо вам потрібна діагностика та ремонт паливних насосів Bosch VE (Bosch, Zexel розподільного типу), звертайтесь до експертів Diesel-Kiev. Вони добре знають усі особливості цих насосів, тому ефективно виявлять та усунуть будь-які їх несправності.


На легкових/вантажних автомобілях з дизельним двигуном широко використовується паливна система безпосереднього впорскування, що забезпечує:

 • гарну динаміку;

 • високу потужність;

 • плавну роботу.

Цими перевагами обумовлена ефективність функціонування паливного насоса високого тиску цих брендів.


Знос та пошкодження паливного насоса: характерні ознаки та симптоми

Компанія Diesel-Kiev пропонує послуги з діагностики та ремонту паливних насосів різних видів. Основні ознаки зносу паливного насоса:

 1. Знижується тиск палива — це одна з основних ознак, яка зазвичай позначається на продуктивності двигуна.

 2. Шум двигуна, вібрація — якщо ви чуєте дивні звуки, знайте, що їх видає зношений насос, який може спровокувати вібрацію в системі подачі палива.

 3. Проблемний запуск двигуна — якщо двигун вашого автомобіля важко через раз запускається (особливо в холодну пору року), це означає, що паливний насос потребує діагностики та, найімовірніше, ремонту.

 4. Велика витрата палива — неефективна подача палива з великою його витратою свідчить про зношеність насоса, який потребує лікування.

Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, фахівці Diesel-Kiev проведуть ефективну діагностику та якісний ремонт паливного насоса вашого автомобіля. Для цього в нашому розпорядженні є все необхідне інструменти, обладнання, досвід.


Діагностика та ремонт паливних насосів

 1. Чищення та миття — в першу чергу, обладнання піддається якісному очищенню в ультразвуковій ванні.

 2. Перевірка та дефектоскопія — на цьому етапі, для забезпечення максимальної надійності, проводиться ретельна перевірка механізму на спеціальному стенді.

 3. Звіт для клієнта — у Diesel-Kiev заведено надавати клієнту звіт, в якому описується стан паливних насосів та план необхідних ремонтних робіт.

 4. Ремонт та заміна — всі необхідні роботи, включаючи ремонт та заміну, на цьому етапі проводяться строго за погодженням з клієнтом.

 5. Перевірка та регулювання — після закінчення ремонтних робіт перевірка та регулювання паливного насоса виконується на спеціальному стенді.


Ремонт паливного насоса

Diesel-Kiev: Сучасне обладнання, унікальні власні розробки


Верстати та стенди

Компанія «Дизель-Київ» має у своєму розпорядженні різноманітні верстати та стенди вітчизняного/імпортного виробництва, необхідні для відновлення паливних систем.


Діагностичне обладнання

Ми використовуємо високоточні верстати, мультифункціональні стенди та інше діагностичне обладнання, що є гарантією високої якості виконуваних робіт.


Стенди власної розробки

Наші спеціалісти використовують стенди власного виготовлення для перевірки важливих систем, які не передбачені заводом-виробником.

Наявність сучасного обладнання, власних інновацій, професійних фахівців з чималим досвідом у цій сфері дозволяє нам гарантувати кожному клієнту швидкий та якісний ремонт паливних насосів. Ви можете залишити свою заявку на сайті сервісного центру Diesel-Kiev, щоб ми могли зв'язатися з вами та спільно розв'язати вашу проблему.

3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page