top of page
DSC06189 Fors DELPHI cmn rail.JPG

Ремонт форсунок Delphi common rail

Ремонт форсунок DELPHI common rail

Перевірка: 300 грн

Ремонт: від 1800 грн *

Форсунки DELPHI дуже примхливі в експлуатації. Автомобілі, в яких встановлена дана система, потрібно своєчасно обслуговувати та заправляти лише перевіреним якісним пальним.

Які ознаки неправильної роботи двигуна ми можемо побачити:

 - слабка тяга;

 - сильні ривки під час їзди;

 - не стабільна робота двигуна.

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини для ремонту даних форсунок.

Після складання форсунки тестуємо її на стенді за тестом плану, після обов'язково присвоюємо нові коди C2i/C3i для точного управління упорскуванням форсунки з подальшим введенням даних кодів в ЕБК (Електронний блок керування).

* – ціна може змінюватись в залежності від вартості запчастини.

Номери форсунок Delphi common rail

Ремонт форсунок Delphi Common Rail в DieselKyiv: відмінна якість гарантується

Використання системи подачі соляри Common Rail дає можливість більш економно витрачати дизель. Також це дозволяє суттєво зменшити кількість токсичних речовин, що викидаються в повітря. Кожна деталь цієї системи має високий рівень міцності та функціональності. Завдяки цьому двигун може багато років залишатися в робочому стані. Але має ця система і деякі проблемні ділянки. Наприклад, дуже важливо використовувати виключно високоякісне дизельне паливо. В іншому випадку прийдуть в непридатність форсунки Delphi Common Rail. Замовити ремонт і обслуговування цих комплектуючих і всієї системи ви можете в нашій майстерні DieselKyiv. При цьому ми гарантуємо найвищий рівень якості виконуваних робіт.

Ремонт форсунок Delphi common rail

Яким чином визначити, чи потребують ремонту форсунки Delphi Common Rail?

Ці комплектуючі зазвичай працюють як годинник. При цьому ви навіть не звертайте увагу на їхню наявність. Але коли виникають проблеми, то ви це неодмінно помітите. Так, ознаки, які вказують на необхідність ремонту форсунки Delphi Common Rail, в основному такі:

 • підвищення кількості спалюваного дизельного топлива;

 • помітні збої в роботі двигуна, особливо в холосту;

 • відчутною стає втрата потужності роботи мотора;

 • машина їде ривками, поштовхами, нерівномірно;

 • дуже складно домогтися плавного прискорення;

 • поява диму через потрапляння масла в дизель.

Перевірка стану форсунок

Дуже важливо стежити за роботою двигуна автомобіля. Адже якщо вчасно не звернути увагу на збої в його функціонуванні, пов'язані із зазначеними вище ознаками, то форсунка просто може вийти з ладу. А її заміна обійдеться вам у чималу суму. Також можливі інші серйозні поломки. Наприклад, при забрудненні клапана розпилювача впаде тиск. Через це двигун працюватиме некоректно. Однак причини цього можуть бути й інші. Щоб переконатися, що дійсно потрібно замовити ремонт форсунки Delphi Common Rail, у майстерні DieselKyiv вам порекомендують провести своєрідний тест:

 • Завести машину. Залишити її працювати на холостому ходу. Збільшити оберти, поки проблема стане очевидною.

 • Почергово виконати відключення кожної з форсунок. Це важливо, щоб зрозуміти, який саме елемент несправний.

 • Вмикати форсунки знову ж таки по черзі. Якщо розпилювач несправний, то саме через нього буде порушуватися робота двигуна.

Додаткова перевірка

Можна здійснити тестування розпилювача на зворотному ходу. Якщо знос присутній, то злив дизеля буде здійснюватися у протилежний бік. Це трапляється через те, що в насосі недостатньо тиску для нормального функціонування. Для здійснення перевірки використовують шприц і крапельницю. Щоб підтвердити необхідність виконання ремонтів форсунки Delphi Common Rail, наші майстри діятимуть таким чином:

 • видалити поршень зсередини звичайного медичного шприца;

 • приєднати шприц на зворотку через трубку від крапельниці;

 • перевірити наявність соляри під час її надходження в шприц;

 • аналогічним чином потрібно протестувати кожну форсунку;

 • справність підтверджується повністю порожнім шприцом;

 • якщо соляри більше 2 мл або повний шприц, потрібен ремонт.

Відновлення форсунок Delphi common rail

Складнощі тестування

Будь-який автовласник підтвердить вам, що краще виконати перевірку, обслуговування і ремонт форсунок Delphi Common Rail в автосервісі. Самостійно це зробити досить проблематично. Це можете навпаки вивести деталь з ладу. А майстри здійснюють діагностику із застосуванням гідростенда. У їхньому арсеналі є максиметр і спеціальний контрольний розпилювач. Це дасть змогу виявити всі проблеми, а також своєчасно відновити зіпсовану форсунку. 

 

Рекомендуємо вам у нашій майстерні замовити ремонт форсунки Delphi Common Rail. Ціни на ці та інші послуги у нас цілком доступні. Крім того, ми встановлюємо гарантійний термін на виконані роботи. Переконатися в рівні наших послуг ви можете за відгуками наших клієнтів на сайті DieselKyiv.

bottom of page