top of page
IMG_3522.jpg

Ремонт форсунок piezo Bosch common rail

Ремонт форсунок piezo BOSCH common rail

Перевірка: 300 грн

Ремонт: від 2500 грн *

Наші спеціалісти без проблем відновлюють п'єзо інжектора Bosch.

Як правило через неякісне пальне п'єзо форсунка може вийти з ладу, перші ознаки – збільшена димність автомобіля, зникнення тяги й поганий запуск двигуна на гарячу і холодну.

В ході цього ремонту використовується безліч різних пристроїв та верстатів, розроблених і створених нашими співробітниками.

Під час ремонту відновлюється геометрія запірного конуса та піна клапана, далі виставляється хід клапана. Часто буває вироблення голкою розпилювача і по корпусу (через це може прогоріти поршень). Якщо можна відновити герметичність в розпилювачі, ми це робимо, якщо ні – змінюємо на новий. Після всіх процесів відновлення форсунка збирається і ставиться на стенд, відштовхуючись від показань стенда, форсунка доводиться до ідеальних параметрів і видається новий код для введення його в блок управління двигуном.

* – ціна може змінюватись в залежності від вартості запчастини.

Номери форсунок piezo Bosh common rail

Ремонт форсунок Piezo Bosch Common Rail: переваги форсунок, проблеми та рішення

Форсунки Piezo Bosch Common Rail є важливою частиною сучасних дизельних систем впорскування палива. Являючи собою технологічну досконалість, ці форсунки забезпечують більш ефективний та точний розподіл палива, підвищуючи економічність та продуктивність двигуна. Якщо потрібний ремонт форсунок Piezo Bosch Common Rail, в Україні такі послуги, включаючи техобслуговування форсунок, надає компанія Diesel-Kiev.

Ремонт форсунок piezo Bosch common rail

Що таке форсунки, навіщо вони потрібні?

Форсункою заведено називати пристрій, що використовується в системах впорскування палива двигунів внутрішнього згоряння. Основна функція цього елемента полягає в розпорошенні палива в циліндрі двигуна із заданою дозою та точним моментом впорскування. Це забезпечує ефективне змішування палива з повітрям та забезпечує правильний час займання, що веде до оптимальної продуктивності та економічності двигуна.

Форсунки Piezo Bosch Common Rail: властивості, застосування, переваги, причини зламу

Особливим типом є п'єзоелектричні форсунки, що використовують ефект п'єзоелектрики для керування впорскуванням пального. Форсунки оснащені кристалічними елементами п'єзокераміки, які здатні змінювати свою форму при застосуванні електричної напруги. Цей ефект дозволяє з високою точністю контролювати впорскування палива в циліндр двигуна.

Застосування форсунок Piezo Bosch Common Rail

Форсунки Piezo Bosch Common Rail широко застосовуються у сучасних дизельних двигунах легкових автомобілів, вантажівок та іншої техніки. Їхня надійність та ефективність зробили їх кращим вибором для багатьох автовиробників. Форсунки Piezo Bosch Common Rail є високотехнологічними пристроями з перевагами, які зробили їх популярними серед виробників автомобілів.

Переваги форсунок Piezo Bosch Common Rail

  • Висока точність

 

Форсунки Bosch Common Rail з п'єзоелектричним керуванням забезпечують більш точне та моментальне впорскування палива, що покращує продуктивність та економічність двигуна.

 

  • Швидкий відгук

 

Форсунки Piezo реагують на будь-які зміни в сигналах керування практично миттєво, внаслідок чого більш точно регулюється час впорскування та оптимізується робочий процес.

 

  • Знижений рівень шуму

 

Piezo форсунки відрізняються тихішим функціонуванням, ніж звичайні форсунки, покращуючи комфорт для водія та пасажирів під час експлуатації автомобіля.

 

  • Екологічно чисті викиди

 

Завдяки точнішому розподілу палива, форсунки Piezo суттєво знижують рівень викидів шкідливих речовин в атмосферу, знижуючи рівень негативного екологічного впливу автотранспорту.

Причини можливої несправності та ремонту форсунок Piezo Bosch Common Rail

Несправності у форсунок Piezo Bosch Common Rail трапляються, попри їхню високу надійність. Вони можуть мати деякі проблеми в процесі експлуатації, особливо при застосуванні неякісного палива або порушення експлуатаційних умов. Про проблеми функціонування форсунок Piezo Bosch Common Rail можуть свідчити такі ознаки:

  • збільшення «димності» автомобіля;

  • зниження потужності двигуна;

  • проблеми, які виникають під час запуску двигуна (гарячий/холодний).

 

Якщо ви помітили подібні ознаки свого автомобіля, звертайтеся до фахівців компанії Diesel-Kiev. У розпорядженні наших фахівців є унікальне обладнання та верстати, розроблені та створені співробітниками Diesel-Kiev. Ми гарантуємо швидкий та якісний ремонт форсунок Piezo Bosch Common Rail у діапазоні номерів від 0445115001 до 0986435388.

Діагностика форсунок piezo Bosch common rail

Компанія Diesel-Kiev: професійний ремонт форсунок Piezo Bosch Common Rail

Власники автомобілів з форсунками Piezo Bosch Common Rail можуть звертатися до компанії Diesel-Kiev для ремонту та технічного обслуговування. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід у цій галузі та протягом багатьох років займаються успішним відновленням форсунок.

 

Для гарантованого відновлення працездатності та ефективного функціонування форсунок ми пропонуємо оптимальні рішення, забезпечуючи тривалий та безперебійний термін експлуатації двигунів. Отримати консультацію або замовити послуги з ремонту та технічного обслуговування форсунок Piezo Bosch Common Rail можна на офіційному сайті компанії Diesel-Kiev.

bottom of page